Плінтус МДФ

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 9
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 9
Може бути корисно

Вам може бути корисно: розсувні двері

Щоб приховати неестетичний простір між стіною і підлогою призначений плінтус. Найчастіше в якості головного матеріалу використовують МДФ. Його використовують спільно з ламінатом, лінолеумом і іншими типами покриттів. Широко популярний в Києві і Україні. У традиційному варіанті його підбирають під колір стін і підлогового покриття. Сучасна мода диктує нову тенденцію – контраст кольору. Відтінок плінтуса може кардинально відрізнятися від підлоги (наприклад, білий плінтус МДФ і темна підлога).

Конструкція плінтуса МДФ

Підлоговий плінтус МДФ різних виробників має однакову конструкцію. Його основу складає МДФ – деревно-волокниста плита. За своїми технічними показниками матеріал має схожість з ДСП, але є більш екологічним. До складу МДФ не входять феноли і епоксидні смоли, які характеризуються токсичністю і надають шкоду здоров'ю людини і навколишньому середовищу.

Особовий шар плінтуса представлений папером, який просочується барвниками. Оздоблення наноситься на базу з деревинно-волокнистої плити під тиском при підвищеній температурі. Папір покритий меламіновим шаром, який оберігає виріб від вологості і забруднень. Меламін захищає від сонячних променів і не дозволяє паперу вицвітати.

Плінтуса для підлоги з МДФ під фарбування проклеюють білим папером. Він сам по собі вже є фінішним шаром, що володіє стійкістю до миття. Після монтажу такого типу плінтуса його слід покрити фарбою на водній основі бажаного кольору. Вартість моделей під фарбування значно нижче численних аналогів. Основна перевага таких видів полягає в їх універсальності. Виріб можна перефарбовувати разом зі стінами без зайвих витрат на нові плінтуса.

Щоб фарба лягла рівним шаром, поверхню слід попередньо обробити ґрунтовкою. Після шар ґрунтовки шліфують, щоб усунути ворс на поверхні. Потім знову наносять ґрунт, не забуваючи робити шліфування між етапами ґрунтовки. Тільки після цього дозволено наносити фарбу. Найчастіше колір виробу вибирають по домінуючій колірній гамі приміщення. З контрастними відтінками дизайнери рекомендують використовувати нестандартну форму. Це підкреслить оригінальність інтер'єру.

Переваги плінтуса з МДФ

Сьогодні в нашій країні з'являється все більше бажаючих купити плінтус з МДФ. Виріб має низку незаперечних переваг. Матеріал стійкий до перепадів вологи і температур, не боїться ультрафіолетового проміння. Не притягує пилові частинки і є гігієнічним матеріалом. Не вимагає особливого догляду. З поверхні легко видаляються будь-якого роду забруднення. Під час проведення прибирання досить протерти його змоченою у воді губкою.

Монтаж плінтуса повинен здійснюватися на рівну поверхню стіни. Він кріпиться за допомогою спеціальних скоб у формі гачка розміром до 15 мм, на які його щільно насаджують. Скоби закріплюються в стіні саморізами на відстані один від одного 50-60 см. Щоб приховати зрізи на кінцях виробу, на плінтус одягаються заглушки з пластика. Стики по кутах закриваються «куточками». Такий тип установки дуже зручний, якщо ви зберетеся знову робити ремонт. Він без зусиль знімається, а потім ставиться на колишнє місце. Не менш популярний спосіб клейового монтажу. В такому випадку плінтус кріпиться на спеціальний клей.

Вигідна покупка плінтуса МДФ в салоні Holz

Якщо вас зацікавив підлоговий білий плінтус з МДФ, звертайтеся в інтернет-магазин Holz. У нашому каталозі представлені вироби провідних виробників. Сайт надає широкий вибір моделей, докладні фото яких можна подивитися в картці товару. Плінтус МДФ, ціна якого залежить від компанії-виробника, ширини і висоти, не розчарує своєю якістю і довговічністю.

Виберіть бажану мову сайту