Плінтус ПВХ

  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Може бути корисно

Під час ремонту необхідно враховувати навіть найдрібніші деталі. Закінчену концепцію нового інтер'єру додасть підлоговий плінтус. Його основне призначення – приховати стикувальний простір, що знаходиться між стіною і підлогою. Він також приховує можливі нерівності підлогового покриття, які часто утворюються по краях приміщення.

Якщо ще кілька років тому випускали однотипні плінтуса, то зараз їх асортимент включає моделі різноманітних форм і відтінків. Конструкція всіх виробів складається з двох основних елементів. Внутрішня панель служить для кріплення до стіни. Зовнішня планка виступає в якості декору і має естетичний зовнішній вигляд.

Підлоговий плінтус ПВХ і його гідності

Сьогодні в Києві та Україні все більше покупців вирішують купити плінтус ПВХ. Підвищений попит обумовлений безліччю переваг. Хімічний склад ПВХ визначає стійкість виробу до ультрафіолетових променів, дії масел і розчинників.

Матеріал відрізняється більшою пластичністю в порівнянні з дерев'яними або МДФ плінтусами. Це властивість особливо актуально в приміщеннях з викривленими стінами. Плінтус злегка можна зігнути під невеликим кутом, і при цьому не варто переживати, що він поламається.

Плінтус з ПВХ має більш доступну вартість, ніж вироби з натурального масиву дерева. На відміну від дерева, пластик не вимагає особливого догляду і обробки антисептиками. /p>

Полівінілхлорид має стійкість до підвищеної вологості повітря, намокання, висихання і впливу агресивних побутових засобів. Матеріал не схильний до корозії і гниття. ПВХ не боїться механічних пошкоджень, відколів і подряпин. Пластикові плінтуси – серйозні конкуренти моделям з натуральної деревини.

Навіть через багато років служби, плінтус не втратить привабливого вигляду і не змінить своєї первісної форми. ПВХ плінтуса в основному застосовують спільно з ламінатом, лінолеумом і паркетом.

Різновидом плінтусів з ПВХ є вироби з каналом для електропроводки. З його допомогою можна заховати будь-які види проводів і кабелів – від телевізора, телефону, комп'ютера та ін. При необхідності дроти можна витягти з кабель-каналу, не проводячи демонтаж самого плінтуса.

Монтаж плінтуса з полівінілхлориду

При встановленні телевізора різання окремих елементів проводиться підручними інструментами. Плінтус з ПВХ не потребує подальшої шліфовки і фарбування після монтажу до стіни. На тильній стороні розташований кріпильний канал. Кріплення до стіни здійснюється за допомогою прихованої планки або кліпс. На паз кріпильного з'єднання щільно фіксується зовнішня панель, яка грає роль декоративного елемента. Значно спрощують установку різні аксесуари – куточки для стиків, заглушки і з'єднувачі, кріпильні кліпси і ін. Якщо стіна рівна, то кліпси встановлюються на відстані один від одного 50 см. При нерівностях стіни, проміжки між кліпсами повинні бути зменшені так, щоб не було зазору від стіни до плінтуса. При неправильно виконаному монтажі, виріб може відірватися від поверхні стіни в процесі експлуатації. Головна відмінність від дерев'яних аналогів – відсутність відкритих кріплень.

Вибір плінтуса ПВХ в салоні Holz

Сучасний інтер'єр гідно прикрасить плінтус ПВХ, ціна якого завжди відрізняється доступністю. Каталог нашого інтернет-магазину – це безліч різноманітних моделей від провідних брендів. На сайті можна підібрати необхідне забарвлення або малюнок поверхні по будь-якій ціні. У нас є однотонні плінтуса і вироби, що імітують натуральне дерево і метал. Плінтуса ПВХ – вигідне рішення для будинків, квартир і офісів.