Міжкімнатні приховані двері в Дніпрі

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Приховані двері — відгуки користувачів

Михайло

17 серпня 2021 р.
Вибір зупинив на Папа Карло iDoors Prime, двері вписалися дуже добре. Якість на найвищому рівні, сподобалася робота менеджерів, дякую.

Олена

17 серпня 2021 р.
Замовляли ці міжкімнатні двері на сайті. Добре проконсультували і виконали замовлення в термін. На місці майстер компетентно все зробив і дав рекомендації з приводу роботи дверей. Залишилися дуже задоволені.

Владислав

11 серпня 2021 р.
Была необходимость увеличить дверные проемы в доме, с чем мы успешно справились, вместе с этим встал вопрос о подборе новых дверей. На сайте выбрали этот вариант. Позвонили, к нам приехал замерщик, снял мерки и отправил данные в работу, спустя заявленные в договоре дни, привезли двери, и мы воспользовались у них же их услугами установки. Нам понравилось качество обслуживания. Буду рекомендовать!

Валентин

11 серпня 2021 р.
Мені цей сайт відразу сподобався, в першу чергу величезним вибором якісних дверей, та й ціни, можна сказати, приємно здивували. Після оформлення замовлення на 3 двері Папа Карло цієї моделі, доставочку зробили швидко, установку зробили професійно. Хороший і надійний продавець.

Кирил

13 липня 2021 р.
Одні з небагатьох компаній, які працюють за індивідуальним дизайном і можуть задовольнити вимоги до дверей. Обслуговування норм.

Сергій

11 липня 2021 р.
Купили скритого монтажу міжкімнатні двері, зачепило тим, що консультанти все ретельно розповіли і підказали, що краще ставити, а де купити, з вибором не помилився.

Олександр

3 червня 2021 р.
Місяць тому замовляв ці двері, двері кампанії Secret Doors. Все дуже сподобалось! Привезли в строки. Двері ідеально вписалися в інтер'єр, шкодую про одне, що не замовив фірмовий монтаж від компанії. Мої майстри змонтували самі, про що я дуже пошкодував. Двері відмінної якості, але рекомендую всім замовляти монтаж фірмовий заводської. Спасибі за сервіс, все сподобалося!

Віктор

24 травня 2021 р.
Замовив 3 штуки. Sensa Invisible дуже відомий бренд. У вітальню і 2 в спальню. Виглядають достойно, однозначно рекомендую.

Олексій

24 травня 2021 р.
Замовляв приховані двері Secret Doors. Терміни жодного разу не були порушені. Претензій до якості також ніяких. Окремо хочу відзначити роботу монтажників компанії. Все роблять швидко і дуже якісно, ​​відчувається великий досвід в даній області. Вся робота компанії чітко вибудувана, від першого звернення для виклику замірника, до остаточного монтажу.