Двері MaxWood MW.09

Давайте зберемо вам двері

* обов'язкові поля

Вартість
14 150 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 98 робочих днів

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Фабрика MaxWood випускає елітні дерев'яні двері, при виготовленні яких застосовується технологія композитних матеріалів. Такі двері мають кращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з дверима, виготовленими за класичною технологією (суцільний масив). Двері з масиву дерева - це природна краса, гармонійна текстура, хороші тепло- і звукоізоляційні властивості, довговічність і, що важливо, екологічна чистота.

Дерев'яні двері MaxWood володіють усіма перерахованими вище перевагами, а також мають багатий колір, стильний і оригінальний дизайн, що надає додаткову розкіш всьому інтер'єру приміщення. Дизайн кожних дверей від MaxWood продуманий до дрібниць, все елементи виготовлені з високоякісної деревини цінних порід, тому такі двері по праву можна назвати елітними.

У міжкімнатних дверях MaxWood використовується фурнітура та декоративні елементи італійського виробництва, які по праву вважаються одними з кращих на світовому ринку.

При установці декоративного скла бронза з фацетом вартість полотна збільшується на 5% (для моделі MW-02, MW-04, MW-05), і на 10% (для моделі MW-03). При установці декоративного скла, пофарбованого в світлий колір, з фацетом вартість полотна збільшується на 15% (для моделі MW-07).

Вартість виробу вказана без нанесення патини. На елементи (полотно, портал, лиштва) з нанесенням патини націнка 20%.

Характеристики

Артикул: MW.09

Тип двері Глухі


Матеріал З масиву, Фарбовані


Покриття Масив деревини, Пофарбовані


Стиль двері Класика, Прованс


Бренд MaxWood


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері MaxWood MW.09

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть