Двері MaxWood MW.13

Давайте зберемо вам двері

* обов'язкові поля

Вартість
18 100 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 64 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Фабрика MaxWood випускає елітні дерев'яні двері, при виготовленні яких застосовується технологія композитних матеріалів. Такі двері мають кращі експлуатаційні характеристики в порівнянні з дверима, виготовленими за класичною технологією (суцільний масив). Двері з масиву дерева - це природна краса, гармонійна текстура, хороші тепло- і звукоізоляційні властивості, довговічність і, що важливо, екологічна чистота.

Дерев'яні двері MaxWood володіють усіма перерахованими вище перевагами, а також мають багатий колір, стильний і оригінальний дизайн, що надає додаткову розкіш всьому інтер'єру приміщення. Дизайн кожних дверей від MaxWood продуманий до дрібниць, все елементи виготовлені з високоякісної деревини цінних порід, тому такі двері по праву можна назвати елітними.

У міжкімнатних дверях MaxWood використовується фурнітура та декоративні елементи італійського виробництва, які по праву вважаються одними з кращих на світовому ринку.

Моделі дверей колекції Holz розроблені компанією MaxWood в тісній співпраці і під запит компанії Holz. У цих моделях максимально втілені в життя побажання клієнтів, з якими менеджери Holz працюють кожен день.

Модель MaxWood MW.13 виконана в сучасному класичному дизайні, її відрізняє ненав'язливий декор і чистота ліній. Надзвичайно зносостійке фарбування, великий вибір кольорів по каталогу Ral або NCS.

Характеристики

Артикул: MW.13

Колекція Holz


Тип двері Глухі


Матеріал З масиву, Фарбовані


Покриття Масив деревини, Пофарбовані


Стиль двері Класика


Бренд MaxWood


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері MaxWood MW.13

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть