Двері Paolo Rossi Milan MS

Давайте зберемо вам двері

* обов'язкові поля

Вартість
16 887 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 90 календарних днів

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Ательє дверей Paolo Rossi представляє на українському ринку моделі дверей в сучасному стилі, які своєю неординарністю викликають особливий інтерес споживачів. Вся продукція фабрики виготовляється за кращими італійськими технологіями і на найсучаснішому обладнанні, у виробництві застосовують тільки найякісніші матеріали і комплектуючі. Сьогодні досягнення компанії Paolo Rossi - це висока якість і надійність продукції, що випускається, неординарний модельний ряд.

У виробництві дверей бренду використовується система Ergon - це власна фірмова технічна родзинка дверей Paolo Rossi. Система ERGON - інноваційний спосіб відкривання дверей, який особливо актуальний для невеликих приміщень. Двері відчиняються і рухаються за оригінальною траєкторією, при цьому відчинені двері займають на 60% менше місця в порівнянні з традиційними дверима.

Каркас дверей виконується з вологостійкої фанери і посилюється алюмінієвим профілем. На покриття йдуть цінні сорти деревини – венге, дуб, палісандр, зебрано, вільха і вишня. Італійська фурнітура розрахована на безперебійну багаторічну роботу, практично при будь-яких умовах експлуатації.

Модельний ряд фабрики Paolo Rossi складається з 7 колекцій, кожна модель з будь-якої колекції може бути виготовлена ​​в 10 кольорах і доповнена 18 опціями.

Основа дверних полотен Paolo Rossi - конструкція з хвойного тришарового бруса (Україна) і алюмінієвого стабілізатора (patent Sapsan). Оздоблення дверних полотен - натуральний модифікований шпон (Canada), який покривається акриловим лаком (Votteler, Germany). Для конструкцій дверних полотен зі склом використовується скло триплекс товщиною 8 мм або загартоване скло сатин двосторонній товщиною 4 мм

У вартість полотна вже включений магнітний механізм замка, вартість решти фурнітури прораховується індивідуально для кожного виду дверей.

Всі моделі дверей можуть бути виготовлені як розсувна система.

Важливо

У зв'язку з коливаннями курсу ціну на дану продукцію уточнюйте у менеджера колл-центру або в салоні

Характеристики

Артикул: Paolo-MS

Колекція Milan


Тип двері Із склом


Матеріал Шпоновані


Покриття Шпоновані


Стиль двері Модерн


Бренд Paolo Rossi


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Paolo Rossi Milan MS

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть