Двері Папа Карло Cosmopolitan CP-76

Давайте зберемо вам двері

* обов'язкові поля

Вартість

Звичайна ціна: 7 625 грн

6 630 грн

Безкоштовний виклик замірника

Нажаль, замовлення даної моделі наразі неможливо. Наш менеджер салону чи інтернет магазину з радістю допоможе обрати аналог інших виробників

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

«Папа Карло» - один з провідних виробників дверей в Україні. Постачає на ринок вироби, які впишуться в інтер'єр будь-якого стилю - від стриманої класики до авангарду. Надає широкий модельний ряд плюс можливість виготовлення дверей за індивідуальним проектом, гарантує надійність і тривалий термін експлуатації, використовує фурнітуру від провідних виробників, здійснює багаторівневий контроль всіх етапів виробничого процесу. Компанія використовує передовий досвід італійських виробників - законодавців моди в світі дверей, і успішно втілює його в своїх нових моделях.

Папа Карло Cosmopolitan CP-76 — це міжкімнатні двері, виготовлені з комбінованого переклеєного масиву дерева і МДФ. Така технологія на сьогоднішній день вважається найбільш сучасною. Полотно, виготовлене за цією технологією, в подальшому не піддається деформації. Оздоблення проводиться поліуретановими двокомпонентними лакофарбовими матеріалами виробництва концерну ICA (Італія), що забезпечують тверду і в той же час еластичну плівку з високою механічною і хімічною стійкістю.

Колекція Cosmopolitan представлена в двох напрямках: моделі сучасного дизайну і моделі класичного дизайну з об'ємними фільонками і зі склом, виготовленим за технологією "бевелс".

Cosmopolitan виготовляється в 6 кольорах. Ціна однієї моделі може бути різною в залежності від обраного кольору, тому для точного прорахунку краще звернутися до консультанта салону.

Важливо

Ціна вказана без урахування вартості регіональної доставки.

Характеристики

Артикул: CP-76

Колекція Cosmopolitan


Тип двері Із склом


Матеріал Шпоновані


Покриття Шпоновані


Стиль двері Модерн


Бренд Папа Карло


Країна Виробник Україна


Гарантія від виробника 5 років


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Папа Карло Cosmopolitan CP-76

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть