Двері Папа Карло Cosmopolitan CP.SL-3

Давайте зберемо вам двері

Скидки от Holz

(на деревянную часть изделия)

  • До 20 000 грн – 5%
  • До 30 000 грн – 6%
  • До 50 000 грн – 7%
  • До 70 000 грн – 8%
  • От 70 000 грн – 10%
Вартість
6 100 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 32 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Харківська фабрика «Папа Карло» - одна з провідних виробників дверей в Україні. Фабрика поставляє на ринок двері, які впишуться в інтер'єр будь-якого стилю - від стриманої класики до авангарду. «Папа Карло» надає широкий модельний ряд дверей плюс можливість виготовлення дверей за індивідуальним проектом, гарантує надійність і тривалий термін експлуатації, використовує фурнітуру від провідних виробників, здійснює багаторівневий контроль всіх етапів виробничого процесу. Фабрика використовує передовий досвід італійських виробників - законодавців моди в світі дверей, і успішно втілює його в своїх нових моделях.

Колекція Cosmopolitan - це міжкімнатні двері, виготовлені з комбінованого переклеєного масиву дерева і МДФ. Така технологія на сьогоднішній день вважається найбільш сучасною. Дверне полотно, виготовлене за цією технологією, в подальшому не піддається деформації (такі двері не «веде», вони не розсихаються і не тріскаються). Оздоблення проводиться поліуретановими двокомпонентними лакофарбовими матеріалами виробництва концерну ICA (Італія), що забезпечують тверду і в той же час еластичну плівку з високою механічною і хімічною стійкістю.

Універсальна колекція Cosmopolitan - це широкий модельний ряд стильних дверей, в яких зібрані найактуальніші тренди сучасного дизайну. Колекція Cosmopolitan представлена ​​в двох напрямках: моделі сучасного дизайну і моделі класичного дизайну з об'ємними фільонками і зі склом, виготовленим за технологією "бевелс".

Cosmopolitan виготовляється в 6 кольорах. Ціна однієї моделі може бути різною в залежності від обраного кольору, тому для точного прорахунку краще звернутися до консультанта салону.

Важливо

Ціна вказана без урахування вартості регіональної доставки.

Характеристики

Артикул: CP.SL-3

Колекція Cosmopolitan


Тип двері Розсувні


Матеріал Шпоновані


Покриття Шпоновані


Стиль двері Модерн


Бренд Папа Карло


Країна Виробник Україна


Гарантія від виробника 5 років


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Папа Карло Cosmopolitan CP.SL-3

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть