Двері Папа Карло Elegance iDoors Roma

Давайте зберемо вам двері

Термін постачання 28 календарних днів

Звичайна ціна: 6 474 грн

6 151 грн

*-

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Опис

Харківська фабрика «Папа Карло» - одна з провідних виробників дверей в Україні. Фабрика поставляє на ринок двері, які впишуться в інтер'єр будь-якого стилю - від стриманої класики до авангарду. «Папа Карло» надає широкий модельний ряд дверей плюс можливість виготовлення дверей за індивідуальним проектом, гарантує надійність і тривалий термін експлуатації, використовує фурнітуру від провідних виробників, здійснює багаторівневий контроль всіх етапів виробничого процесу. Фабрика використовує передовий досвід італійських виробників - законодавців моди в світі дверей, і успішно втілює його в своїх нових моделях.

Колекція iDOORS - невидимі двері, двері прихованого монтажу, це новий тренд в дизайні приміщень. Дверний короб прихованого монтажу виконаний з анодованого алюмінію.

Колекція iDOORS представлена кількома варіантами виконання моделей. 1. Полотна Prime, покриті спеціальною праймірованою плівкою і готові до подальшої обробки. 2. Грунтовані полотна ZERO. 3. Дверні полотна колекції Elegance (будь-яка модель з представленої колекції може бути виконана в технології невидимих дверей. 4. Дверні полотна колекції Plato (будь-яка модель з представленої колекції може бути виконана в технології невидимих дверей.

Важливо

Ціна вказана без урахування вартості регіональної доставки.

Характеристики

Артикул: Roma-iDoors

Колекція Elegance


Тип двері Приховані


Матеріал Шпоновані


Покриття Шпоновані


Стиль двері Модерн


Бренд Папа Карло


Країна Виробник Україна


Гарантія від виробника 5 років


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Папа Карло Elegance iDoors Roma