Двері Папа Карло Elegance Neo

Давайте зберемо вам двері

Вартість
13 776 грн
Безкоштовний виклик замірника

Нажаль, замовлення даної моделі наразі неможливо. Наш менеджер салону чи інтернет магазину з радістю допоможе обрати аналог інших виробників

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Харківська фабрика «Папа Карло» - одна з провідних виробників дверей. Надає широкий модельний ряд плюс можливість виготовлення дверей за індивідуальним проектом, гарантує надійність і тривалий термін експлуатації, використовує фурнітуру від провідних виробників, здійснює багаторівневий контроль всіх етапів виробничого процесу.

Двері Папа Карло Elegance Neo - відносяться до колекції Elegance. Виготовлені з комбінованого переклеєного масиву дерева і МДФ. Така технологія на сьогоднішній день вважається найбільш сучасною. Дверне полотно, виготовлене за цією технологією, в подальшому не піддається деформації (такі вироби не «веде», вони не розсихаються і не тріскаються).

Модельний ряд представляє собою моделі гладкого полотна, в яке вставляється декоративне скло (lacobel) або алюмінієві профілі. Колекція дверей Elegance для тих, хто віддає перевагу простоті, лаконічністі, мінімалізму і раціональністі.

ELEGANCE виготовляється з наступними варіантами обробки: шпони FINE-LINE, шпон дуба та ясена з тонуванням, фарбування непрозорою фарбою по RAL без структури дерева (фарбування по МДФ).

Широкий вибір кольорової гами шпону (більше 30-ти варіантів) і скла (8 оригінальних варіантів) дозволить особисто «створити» модель дверної конструкції.

Важливо

Ціна вказана без урахування вартості регіональної доставки.

Характеристики

Артикул: Neo

Колекція Elegance


Тип двері Із склом


Матеріал Шпоновані


Покриття Шпоновані


Стиль двері Модерн


Бренд Папа Карло


Країна Виробник Україна


Гарантія від виробника 5 років


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Папа Карло Elegance Neo

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть