Двері Страж Classic Eklips

Давайте зберемо вам двері

Вартість
22 400 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 34 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

Компанія «Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 19 років займається виготовленням високоякісних дверей для приватних будинків і міських квартир. Компанія постійно оновлює модельний ряд, регулярно бере участь в спеціалізованих виставках, розвивається і підвищує якість своїх виробів. Компанія «Страж» використовує тільки найсучасніші технології, якісні матеріали, висококласну фурнітуру, замки від відомих італійських і російських виробників, а також авторський декор - ковані елементи і вітражне скло.

На сьогоднішній день ТМ «Страж» пропонує покупцям широкий модельний ряд вхідних дверей - від бюджетних виробів - до серій преміум-класу. Вхідні двері «Страж» - це оптимальне співвідношення ціни і якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень сервісу.

Двері Страж Classic Eklips - двері з одної з популярних серед покупців серії дверей компанії «Страж», призначена для житла в багатоквартирних будинках. Великий попит на цю модель обумовлюється оптимальним співвідношенням ціни і якості: за доступну вартість покупець отримує якісний і красивий виріб, який надійно захищає житло від несанкціонованого проникнення, холоду і шуму. Двері Страж Classic Eklips - це також чудова можливість вибору дизайну вхідних дверей: в серію входять моделі класичного дизайну з різними видами обробки, фурнітури та декору.

Ціна на кожну модель двері фабрики Страж залежить від комплектації, яку можна вибрати в додаткових опціях. Технічні параметри можливих комплектацій або опцій докладно описані в наведеній таблиці.

Важливо

Ціна вказана згідно базової комплектації.

Характеристики

Артикул: Страж Eklips

Колекція Classic


Тип двері Для квартири


Оздоблення МДФ


Покриття ПВХ


Колір дверей Світлий


Бренд Страж


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Страж Classic Eklips

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть