Двері Страж Synergy Соло

Давайте зберемо вам двері

Вартість
18 990 грн
Безкоштовний виклик замірника

Термін постачання 34 календарних дня

Давайте зберемо вам двері

Повний розрахунок разом з вами зробить наш консультант Ви можете розрахувати двері самі:

Зібрати двері

Давайте зберемо вам двері

Застосувати

«Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 19 років займається виготовленням високоякісних дверей для приватних будинків і міських квартир. Компанія постійно оновлює модельний ряд, регулярно бере участь в спеціалізованих виставках, розвивається і підвищує якість своїх виробів. Компанія використовує тільки найсучасніші технології, якісні матеріали, висококласну фурнітуру, замки від відомих італійських і російських виробників, а також авторський декор - ковані елементи і вітражне скло.

На сьогоднішній день ТМ «Страж» пропонує покупцям широкий модельний ряд вхідних дверей - від бюджетних виробів - до серій преміум-класу.

Двері Страж Synergy Соло - двері з популярної серед покупців серії компанії «Страж», призначені для житла в багатоквартирних будинках. Великий попит на цю модель обумовлюється оптимальним співвідношенням ціни і якості: за доступну вартість покупець отримує якісний і красивий виріб, який надійно захищає житло від несанкціонованого проникнення, холоду і шуму. Двері Страж Соло - це чудова можливість вибору сучасного дизайну вхідних дверей з різними видами обробки, фурнітури та декору.

Вхідні двері Страж Synergy Соло - це оптимальне співвідношення ціни і якості,

Ціна на кожну модель двері фабрики Страж залежить від комплектації, яку можна вибрати в додаткових опціях. Технічні параметри можливих комплектацій або опцій докладно описані в наведеній таблиці.

Важливо

Ціна вказана згідно базової комплектації.

Характеристики

Артикул: Страж Соло

Колекція Synergy


Тип двері Для квартири


Оздоблення МДФ


Покриття ПВХ


Колір дверей Темний


Бренд Страж


Країна Виробник Україна


Умови постачання Під замовлення


Відгук Двері Страж Synergy Соло

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть