Міжкімнатні двері модерн

Двері модерн — відгуки користувачів

Андрій

15 вересня 2021 р.
Замовив через цей магазин нові двері Папа Карло Style Roma білі. Ціни хороші. Сподобалися і менеджери (нормальне людське спілкування) і привезли в строк.

Олеся

15 вересня 2021 р.
Я замовляла екошпоновані двері Папа Карло. Після установки цих дверей моя квартира придбала презентабельний і завершений вигляд. Стало затишніше і якось радісно на душі. Спасибі велике вам!

Олексій

15 вересня 2021 р.
Ми брали ці міжкімнатні двері Папа Карло. Після установки пройшов місяць. Дверима задоволений. Надійні Двері - гідна фірма. Консультація, допомога у виборі дверей під наш інтер'єр і монтаж - все на високому рівні. Рекомендую.

Віра

17 серпня 2021 р.
Зовсім нещодавно дізналися про цей магазин, ще коли був ремонт на дачі. Вирішили замовити парочку цих дверей Sensa Simple. Від розмаїття здивувалися, але все-таки замовили, все сподобалося!

Альона

13 липня 2021 р.
Будуємо будинок, дійшла справа до міжкімнатних дверей. В магазин поїхали за рекомендацією знайомих. Якістю задовільна, якщо бути відвертою, то підкупило те, що вони виробники і будь-який розмір - ціна одна. Монтаж делегували, та й дверей замовили 4 штуки. В цілому все на рівні.

Марина

11 липня 2021 р.
Два роки тому встановлювали вхідні двері в цьому магазині, спеціалісти рекомендували, 2 зими витримала, не текла, не промерзають. Повернулися сюди за міжкімнатними, є з чого вибрати, думаємо ще.

Микола

27 червня 2021 р.
Спасибі, задоволений дуже дверима! При оформленні замовлення на сайті попросив доставити двері в найкоротші терміни. Дуже приємно, що до прохання прислухалися і доставили вже на наступний день. Брав шпоновані двері фабрики Папа Карло, якість у них хороша.

Павел

27 червня 2021 р.
Выполнены двери из экошопа, смотрится они красиво, но вот в эксплуатации не очень практичны. По сути это пленка, которая сохраняет долговечность и прочность изделию. Но и повредить ее достаточно легко, тем более если дома есть дети. Дешево и при бережном отношение лет на 10 пользования, таких дверей хватит.

Тарас

27 червня 2021 р.
Зроблені з екошпона, якщо дивитися на зріз то здається що двері виконані з масиву. Покриття надійне, ламіноване, всі кромки заокруглені, з екошпоном можна не боятися вологи і відколів на дверях.