Міжкімнатні двері Sensa (Сенса)

  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші

Міжкімнатні двері Sensa — відгуки користувачів

Алексей

28 липня 2022 р.
Неделю назад покупал двери, растерялся от огромного выбора, цвет, фурнитура, цена. Благодаря опытному персоналу, осуществил покупку. Сам нарадоваться не могу, а жена в восторге. Двери бомба, всем советую эту компанию.

Олена

24 липня 2022 р.
Надзвичайно привітна і висококваліфікована менеджер показала і розказала про лінійку дверей представлену в магазині, проконсультувала з приводу ручок і фурнітури, зорієнтувала по цінах. Далі все поетапно: замовлення, передоплата, уточнення термінів доставки і монтажу. На кожному етапі менеджер зв'язувалася, про все попереджувала і узгоджувала.

Елена

20 грудня 2021 р.
Заказали двери "Sensa Simple білий мат". Очень довольны. Соответствие цены и качества. От момента заключения договора до установки работа была слаженной и чувствовался профессионализм каждого сотрудника на каждом участке работы.

Валентин

9 грудня 2021 р.
Порадовал большой выбор моделей, есть из чего выбирать. Всегда только за натуральный и качественный материал, поэтому приобрели модель Sensa Simple. Смотрятся современно и стильно.

Денис

24 жовтня 2021 р.
Двері Сенса нью класик високої якості! Менеджери в магазині привітні і що найголовніше дуже обізнані в тонкощах своєї продукції!

Руслана

21 жовтня 2021 р.
Двері топ. Дуже гарна якість, здивована чесно кажучи. Тому що ціна нормальна, і зазвичай двері дешево виглядають. А тут все виглядає цивільно і при цьому зроблені з дуже хороших матеріалів.

Віра

17 серпня 2021 р.
Зовсім нещодавно дізналися про цей магазин, ще коли був ремонт на дачі. Вирішили замовити парочку цих дверей Sensa Simple. Від розмаїття здивувалися, але все-таки замовили, все сподобалося!

Кирил

13 липня 2021 р.
Одні з небагатьох компаній, які працюють за індивідуальним дизайном і можуть задовольнити вимоги до дверей. Обслуговування норм.

Сергій

11 липня 2021 р.
Купили скритого монтажу міжкімнатні двері, зачепило тим, що консультанти все ретельно розповіли і підказали, що краще ставити, а де купити, з вибором не помилився.