Двері скляні міжкімнатні

Може бути корисно

Стильні та практичні міжкімнатні двері зі скла

Будівельні технології, що бурхливо розвиваються, призвели до зростання популярності нетрадиційних конструкційних матеріалів при створенні дверей. Одним з яскравих представників такої тенденції в Україні є скляні двері, які отримують все більшу популярність у замовників і виконавців. Інноваційні технології дозволили створити скло достатньої товщини, міцності, зносостійкості і безпеки, для впевненого використання в будівлях різного призначення від офісних до житлових.

На фото в нашому асортиментному каталозі представлені яскраві зразки дверей зі скла, виготовлені на підприємствах України з дотриманням європейських норм якості в чудовому дизайні і пропоновані за прийнятною вартістю. Це надає можливість нашим клієнтам в Києві купити скляні двері необхідного формату, виконані у відповідній кольоровій гамі і мають високі споживчі властивості.

Скляні двері: переваги та властивості

В даний час скляні двері не відповідають звичним для споживача уявам про крихкість і ніжність скляних виробів. Сучасні двері зі скла мають достатній запас міцності, надійності і можуть впевнено протистояти ударним навантаженням. У нашому салоні Ви можете замовити міжкімнатні двері зі скла для обладнання приміщень різного призначення. Головні переваги скляних дверей наступні:

  1. Надійність і безпека. Виготовлені з декількох шарів і після відповідної технологічної обробки такі вироби мають достатню міцність і ударостійкість.
  2. Дизайнерські рішення. Скляні двері дозволяють значно поліпшити зовнішній вигляд приміщень, виконати оптимальне зонування і забезпечити необхідний світловий потік в самі затишні місця квартири або офісу.
  3. Простота і універсальність. Сучасні міжкімнатні двері зі скла легко встановлюються, а деякі моделі можуть бути виконані як в розпашному, так і в розсувному виконанні.
  4. Легка і недорога експлуатація. Вироби зі скла легко витираються за допомогою спеціальних засобів для видалення бруду.

До особливих властивостей скляних дверей слід віднести стійкість до вологи. Такий параметр дозволяє монтувати їх в приміщеннях з підвищеним вмістом пара або вологи. Відсутність алергічної реакції на скло дозволяє проводити монтаж дверей в лікувальних і дитячих установах.

Зручно й вигідно купити скляні двері в салоні HOLZ

Скориставшись послугами салону HOLZ, споживачі мають можливість придбати в Києві двері скляні міжкімнатні, ціна яких повністю відповідає дизайнерським і функціональним властивостям виробів. Більше 500 моделей дверей і професійна консультація фахівця, а також виїзд на місце професійного майстра для точного виміру прорізів, допоможуть Вам придбати унікальні і довговічні двері зі скла.

Салони Holz в Києві знаходяться за адресами:

  • вул. Новокостянтинівська, 2А;
  • Кільцева дорога, 110 (ТЦ Аракс, 1-й поверх);
  • Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6 (ТЦ 4Room, 2-й поверх);
  • вул. Булаховського, 4 (Агромат).