Скляні двері під замовлення

Стилізація приміщення скляними дверима – одна з найпопулярніших тенденцій у сучасному інтер'єрі. Більшість моделей створено під звичайні отвори, а ось підібрати двері для приміщення з нестандартними параметрами може бути непросто. Найкраще рішення в такому випадку – купівля скляних дверей на замовлення.

Інтернет-магазин Holz безпосередньо співпрацює із вітчизняними виробниками: AluDoors, Secret Doors. Наші менеджери допоможуть створити ексклюзивний дизайн за вашими параметрами та надішлють проект на виготовлення до виробника.

Переваги купівлі скляних дверей на замовлення

Розробка товару за індивідуальними параметрами - це насамперед можливість зібрати ідеальні двері з нуля. Ви можете вказати не тільки розміри полотна та короба, але вибрати інші параметри під свої уподобання.

Серед головних причин купити скляні двері на замовлення:

  • Різноманітність дизайну. Не варто обмежуватись моделями з каталогу. Ви можете підібрати відповідний колір скла, нанести візерунок, додати матове покриття або прикрасити вставками з дерева та сталі.
  • Вибір комплектації. У базову комплектацію входять лише елементи дверного блоку: короб та полотно. Двері скляні на замовлення можна доповнити фурнітурою та підібрати преміум комплектацію.
  • Створення конструкції під себе. Додатково конструкцію можна оснастити ущільнювачами, при необхідності додати інші елементи.

Незалежно від особливостей конструкції та стилю, полотно буде виготовлене із загартованого скла високої міцності. Такому матеріалу не страшні механічні дії та температурні перепади.

Яка ціна скляних дверей на замовлення

Багато хто помилково вважає, що індивідуальна технологія обійдеться дорожче, ніж покупка вже готового виробу. Насправді вартість залежить від наповнення та вибраних параметрів. Крім габаритів, особливостей дизайну, фурнітури та оздоблення, на ціну впливають:

  • Тип конструкції. Пропонуємо купити розсувні скляні двері на замовлення (складаються з двох полотен і відкриваються в різні боки), приховані (монтуються врівень зі стіною), щитові (виглядають як цільна конструкція зі скла).
  • Спосіб відкриття. Це можуть бути двері купе, маятникові, орні, радіусні. Щоб було простіше розібратися в різниці та вибрати правильно, рекомендуємо прочитати про особливості систем відкривання.

Кінцеву вартість розрахує наш спеціаліст.

Holz — якісне обслуговування та професійний сервіс

Щоб купити скляні двері на замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером за номерами: 098 540 51 15 та 050 433 80 38. Ідею для майбутнього виробу ви завжди можете взяти у інших моделей нашого асортименту. До кожного товару на сайті є візуалізація та докладний опис.

Подивитися наживо на моделі з наявності ви можете в магазинах Holz. Наші салони ви знайдете у багатьох регіонах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Ужгород.

Виготовлення скляних дверей на замовлення займе від 1,5 до 3 місяців. Якщо товар потрібен до певної дати, рекомендуємо замовляти заздалегідь.

Крім продажу пропонуємо скористатися сервісом Holz. Серед наших послуг:

  • Допомога з вибором дизайну.
  • Безкоштовні виміри отворів.
  • Доставка по місту.
  • Встановлення нових дверей досвідченими майстрами.

Послугами ви можете скористатися у всіх містах України, де відкрито наші магазини. На всі товари та роботи надаємо гарантію.

Замовте зворотний дзвінок на сайті або дзвоніть. Створимо для вас найкращі скляні двері!

Виберіть бажану мову сайту