Вхідні двері в Києві

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 18
 4. 19
 5. 20
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 18
 4. 19
 5. 20

Вхідні двері — відгуки користувачів

Олена

21 жовтня 2022 р.
Двері прийшли якісно упаковані. Двері дуже гарні, добротно зроблені. Цікавий дизайн. Міцні замки. Зауважень немає. Тепер наші двері-найкращі в під'їзді. Дякую!

Александр

21 жовтня 2022 р.
Приобрели дверь для частного дома модель Магнат. Дверь очень теплая, не продувает, потому что имеет утепленный короб – как объяснили во время заказа. Приятный внешний вид, дверь идеально подошла по дизайну под межкомнатные двери.

Василь

11 жовтня 2022 р.
Двері просто дуже якісні! Купляв двері в квартиру серії Булат Магнат. Дуже сподобався дизайн, колір, та самі двері добротні. Всім рекомендую!

Марина

11 жовтня 2022 р.
Благодарю команду компании за быстрое и качественное выполнение заказа. Приобретена мной входная дверь Булат Магнат, выглядит очень добротно и стильно.

Леонід

29 вересня 2022 р.
Сподобався дизайн і те що коробка в середині в колір накладки та функціонал дверей. 2 замки редукторні які мають дуже плавну та приємну роботу без навантаження на ключ, сподобалось те що 2мм сталь, верхній та нижній замок циліндровий і відкриваються одним ключем але мають різну секретність + є монтажний ключ. Фурнітура вся Італія, що само по собі каже за надійність та зламостійкість + 5 років гарантії. Залишився задоволений

Орест

29 вересня 2022 р.
Придбав собі таку дверку в квартиру і залишився задоволений, дизайн неперевершений, якість влаштовуює на всі 100%, нижній циліндр з монтажним ключем (що дуже зручно та надійно), ергономічна зручна ручка, дверка була в наявності і встановили на наступний день.

Аліна

2 вересня 2022 р.
Замовляла на сайті, все вчасно і точно, допомогли розібратися з параметрами. Двері за вагою дуже важкі, відкриваються легко.

Антон

31 серпня 2022 р.
Дуже якісна робота, швидко виготовили вхідні двері, нічого не пошкоджено, нічого не скрипить, дуже задоволений. У майбутньому буду замовляти двері лише тут.

Павел

31 серпня 2022 р.
Огромный ассортимент на любой вкус клиента. Профессиональная консультация менеджеров. Вежливость, желание помочь. Модель двери рекомендую.
Виберіть бажану мову сайту