Вхідні двері під замовлення

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 18
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 18
Може бути корисно

Купити вхідні двері на замовлення: гарне рішення для нестандартних дверних прорізів

Якщо у вас дверний отвір нестандартних розмірів або ви не можете знайти потрібний варіант у каталозі, то купуйте вхідні двері на замовлення. Це можливість створити унікальну конструкцію за власним задумом.

Спеціалісти Holz розроблять індивідуальний дизайн та внутрішнє наповнення з урахуванням ваших уподобань. А в каталозі магазину є цікаві рішення, які можуть стати частиною вашого власного проекту.

Переваги покупки вхідних дверей на замовлення

Створюючи модель майбутніх дверей, ви можете підібрати не тільки розміри коробки і полотна, але і комплектацію: від базової до преміум. Але і це лише частина переваг, купуючи вхідні двері на замовлення, ви отримаєте:

 • особистий контроль над міцністю та надійністю конструкції, адже ви зможете попросити виробника поставити ущільнювачі, ребра жорсткості, додаткові дверні замки, протипожежну вставку тощо;
 • дизайн, який ви підібрали особисто, створюючи ідеальний варіант для інтер'єру квартири чи будинку;
 • відсутність потреби переглядати купу нудних каталогів в надії знайти «ті самі» двері.

У створенні дверей вхідних під замовлення в основу ставиться міцність конструкції, щоб вона була здатна витримати будь-яку дію ззовні — дощ, сніг, механічні пошкодження та перепади температур. Тому у виробництві використовується тільки якісна сировина та фурнітура.

Вартість вхідних дверей на замовлення

Вважається, що ціна за двері вхідні на замовлення буде значно вищою, ніж на стандартну. Але це не зовсім так. Ціна складається з декількох складових: складність конструкції, зовнішньої та внутрішньої обробки, дорожнеча матеріалів та сировини.

У каталозі представлені вироби трьох українських брендів: Berez, Булат та Страж. Вони відрізняються високою надійністю та презентабельністю всіх позицій від бюджетних до найдорожчих.

Залежно від складності терміни виготовлення можуть становити від 1 до 2 місяців і навіть більше. Тому замовляйте двері заздалегідь, щоб отримати виріб під потрібну дату.

Переваги покупки вхідних дверей у Holz

Консультанти магазину надають сервіс європейського рівня, тому що для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт був задоволений покупкою. Пропонуємо великий асортимент вхідних дверей, щоби можна було знайти натхнення на створення власного дизайну. Також ви можете поєднати зовнішнє виконання однієї моделі, внутрішню комплектацію іншої та практичні властивості третьої.

У великих містах України — Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк — є салони Holz, де ви можете подивитися моделі дверей, які в тренді в даний час. Ми завжди допоможемо підібрати оптимальне рішення. У містах, де є салони, надаємо послуги під ключ — вхідні двері на замовлення з доставкою та встановленням незалежно від габаритів та особливостей.

Доставка здійснюється по всій Україні.

Телефонуйте (098) 540-51-15, (050) 433-80-38, і ми обов'язково проконсультуємо, дамо докладну інформацію щодо кожного виробу та допоможемо створити свою унікальну дверну конструкцію.

Виберіть бажану мову сайту