Вхідні двері в квартиру. Внутрішні вхідні двері

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 13
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 13

Вхідні двері для квартири — відгуки користувачів

Валерия

24 січня 2022 р.
Покупали и устанавливали такую дверь в частном доме. Понравилась цена и качество материала. Довольны предоставленной гарантией и скоростью установки.

Сергей Миронюк

21 січня 2022 р.
С данной дверью познакомился после переезда в новую квартиру, решили заменить входную дверь на что-то более надежное и современное. Новые соседи подсказали что заказывали на сайте, осмотрел их дверь, качество понравилось, да и сразу уже видишь, что будет с ней после нескольких лет эксплуатации, Берислав хороший производитель. Жена смотрела на внешний вид и декор, я на характеристики и стоимость.

Полина

13 січня 2022 р.
Никаких нареканий на двери Страж Synergy Трек, более того, по соседству живет друг, занимающийся ремонтами, вот и он оценил новые двери. Мы все как-то не решались на покупку, боялись переплатить, особенно заказывая через интернет. Но все прошло идеально, сотрудники сразу же вышли на связь, договорились о сроках доставки, и после небольшого расширения дверного проема быстро вмонтировали нам нашу новую любимицу (да-да, теперь только так и называем). Прекрасный дизайн, крепкое покрытие.

Евгений

13 січня 2022 р.
Дверь Берислав М3 надежная с замками второго и третьего класса взломостойкости. Три резиновых уплотнителя обеспечивают высокую герметичность против сквозняков и разных запахов. Хорошая шумоизоляция. Качественная и красивая вставка из мдф. Вживую смотрятся намного эффектнее чем на фото. За все время использования нареканий к качеству самой двери тоже нет, сделана на совесть.

Кирилл

20 грудня 2021 р.
В этот раз к выбору подошли серьезно. Нам посоветовали «Страж Темпо». Дверь стоит уже год – без изменений. Не расслаивается, не набухает, не чернеет, хотя она светлого цвета. Открывается и закрывается так же легко и плотно, как и было изначально.

Сергей

20 грудня 2021 р.
С предыдущими проблем было много, а эти нас прям приятно порадовали. Двери органично вписались в наш интерьер, очень крепкие, легко ухаживать, специальными средствами не пользуюсь.

Николай

20 грудня 2021 р.
Производитель Булат - это один из лидеров по производству входных дверей в Украине. Знаю не по наслышке. Поэтому остановился именно на них.

Максим

20 грудня 2021 р.
Очень доволен, что изготовление входной двери доверил именно Бериславу – высокое качество, нормальная цена, она реально очень тяжелая. У хольц - быстрая доставка и качественная установка.

Станислав

9 грудня 2021 р.
Я бывал в Европе, видел там немало различных мебельных компаний, и могу с уверенностью сказать, что эти двери ничуть не уступают тем заграничным входным дверям по качеству и внешнему виду. Двери не портятся от влаги, не царапаются
Може бути корисно

Можливо вам буде корисно: міжкімнатні двері , двері Страж, двері Новий світ, двері Папа Карло, вхідні двері, двері невидимка, вхідні двері в будинок, вінілові панелі

Надійні вхідні двері в квартиру

У багатьох квартирах в багатоквартирних будинках можна побачити двері, що залишилися ще з радянських часів. Але ж надійні двері це перше про що господарі повинні потурбуватися, починаючи ремонт. Для виконання цього завдання, слід купити внутрішні вхідні двері в Києві належної якості і міцності.

У нашому салоні в Києві представлені кращі моделі вхідних дверей в квартиру від надійних і досвідчених виробників. При виготовленні використовується високоміцні сталеві елементи конструкції, що сприяють довготривалому надійному захисту житла. Застосовуються замки, які мають підвищений ступінь захисту. Фурнітура для вхідних дверей відповідає сучасним дизайнерським вимогам і має підвищену міцність і довговічність.

Наші клієнти можуть купити як недорогі вхідні двері в квартиру, так і замовити виконані за спеціальним проектом вироби із застосуванням кованих елементів і дизайнерських вітражів. Всі складові частини конструкції, а також оздоблювальні та лакофарбові матеріали є екологічно безпечними, відповідними всім необхідним будівельним нормам.

Основні вимоги до внутрішніх вхідних дверей

Вхідні двері в квартиру, що поставляються нашою компанією, виконують найважливіші завдання щодо забезпечення комфортного і безпечного проживання власників житла. Виходячи з цього, до внутрішніх дверей пред'являються такі вимоги:

 1. Високі показники міцності. Для запобігання злому корпусів і попадання в квартиру сторонніх осіб повинен використовуватися високоміцний матеріал і оригінальні інженерні рішення (посилена рама, захист від спилювання петель і інші).
 2. Надійні замки. Повинні забезпечувати надійне і безпечне замикання дверей.
 3. Звуко та теплоізоляція. Завдяки щільному приляганню ущільнювальних елементів стулок наші двері відмінно справляються з цим завданням.
 4. Встановлюючи вхідні двері в квартиру, слід дотримуватися єдиного стилістичного рішення з обробкою приміщення. Багатий вибір фактур і колірних рішень, представлених в нашому салоні, дозволить легко вибрати необхідну Вам модель.

Слід враховувати, що встановлені ​​внутрішні вхідні двері в квартиру в процесі експлуатації компенсують витрачену на них вартість за рахунок забезпечення схоронності тепла в приміщенні. Захист від зовнішнього холоду забезпечується заповненням внутрішнього простору полотна двері ефективним теплоізоляційним матеріалом.

Вигідно купити вхідні двері в квартиру в Києві

Своєчасно встановлені ​​високоякісні внутрішні вхідні двері, ціна яких повністю відповідає їх функціональним призначенням, дозволить Вам захистити своє житло від втрат тепла, забезпечить комфортну ізоляцію від шуму багатоквартирного будинку і збереже дорогоцінне тепло.

Скориставшись послугами нашого салону, Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію при виборі двері для квартири, а також викликати на місце досвідчених майстрів для детального зняття розмірів дверного отвору.