Вхідні двері в квартиру. Внутрішні вхідні двері

Вхідні двері для квартири — відгуки користувачів

Світлана

15 вересня 2021 р.
У мене хороший відгук про вхідні двері Булат Статус. Варта всього, красива, звуків і запахів не пропускає. У Києві за співвідношенням ціна-якість ідеально. Міжкімнатні двері буду брати також у вас.

Тарас

15 вересня 2021 р.
Я купив тут важкенні сталеві двері Булат! При цьому дуже красиві! Через пів року відпишуся, яка вона в експлуатації. Поки дуже задоволений.

Тетяна

18 серпня 2021 р.
Порадилася з чоловіком, вирішили брати її. Крім того, що двері самі по собі надійна, так ще й виглядає симпатично. Зовнішній вигляд нам обом припав до смаку. Незабаром приїхав майстер, після чого залишилося набратися терпіння і почекати поки двері виготовлять, на це пішло близько місяця. І в один прекрасний вечір нам її привезли і поставили, зробили все швидко. Виглядає симпатично.

Сергій

18 серпня 2021 р.
Досить прийнятні ціни і тут я замовив вхідні металеві двері Булат Цитадель. Приїхали і встановили без проблем. Двері відмінно вписалися в інтер'єр, гарна шумоізоляція, має надійний замок, закривається щільно. Якість відмінна. Загалом, все сподобалося, рекомендую.

Микола

17 серпня 2021 р.
Довго вибирав, в результаті зупинив свій вибір на двері страж Темпо. Двері встановили протягом декількох годин, виглядає вона чудово. Плюс у неї гарна шумоізоляція. Купівлею задоволений.

Леонід

17 серпня 2021 р.
Вирішив замінити вхідні двері в квартирі. І в цьому магазині замовляв двері Булат Гарант з монтажем. Співпрацею залишився задоволений. Кваліфіковані консультанти допомогли визначитися з моделлю, замірник прибув оперативно і двері виготовили якісні. Монтаж двері якісний. В роботі нарікань немає.

Валерія

17 серпня 2021 р.
Знайшли випадково в інтернеті сайт, асортимент шикарний, але дивитися на сайті не те, тому з'їздили в салон, щоб подивитися в живу. Підібрали цю модель, звичайно не без допомоги консультанта. На наступний день приїхав замірщик і вже через три тижні двері була виготовлена. Встановили за вечір, працюють оперативно.

Тетяна

17 серпня 2021 р.
Вважаю Булат найкращі з усіх. Замовляємо вже другу. Перша простояла в квартирі 5 років і ще стільки ж простоїть. За ці роки нічого не покосилося, не скрипить. Закривається легко, плескати не треба. Шумоізоляція супер. Нічого не смазували - цього не потрібно! Співвідношення ціна-якість на висоті. Величезний вибір панелей і замків. На будь-який смак і гаманець. Менеджери чудові. Відмінно знають свою справу. Зайві послуги та опції не нав'язують!

Олег

17 серпня 2021 р.
Ці Двері від Булат відмінні, виглядають чудово. Безпека двері гарантовано і у мене є досвід покупки дверей подібних. Купуйте не шкодуйте - якість, зручність і висока безпека гарантована.
Може бути корисно

Можливо вам буде корисно: міжкімнатні двері , двері Страж, двері Новий світ, двері Папа Карло, вхідні двері, двері невидимка, вхідні двері в будинок, вінілові панелі

Надійні вхідні двері в квартиру

У багатьох квартирах в багатоквартирних будинках можна побачити двері, що залишилися ще з радянських часів. Але ж надійні двері це перше про що господарі повинні потурбуватися, починаючи ремонт. Для виконання цього завдання, слід купити внутрішні вхідні двері в Києві належної якості і міцності.

У нашому салоні в Києві представлені кращі моделі вхідних дверей в квартиру від надійних і досвідчених виробників. При виготовленні використовується високоміцні сталеві елементи конструкції, що сприяють довготривалому надійному захисту житла. Застосовуються замки, які мають підвищений ступінь захисту. Фурнітура для вхідних дверей відповідає сучасним дизайнерським вимогам і має підвищену міцність і довговічність.

Наші клієнти можуть купити як недорогі вхідні двері в квартиру, так і замовити виконані за спеціальним проектом вироби із застосуванням кованих елементів і дизайнерських вітражів. Всі складові частини конструкції, а також оздоблювальні та лакофарбові матеріали є екологічно безпечними, відповідними всім необхідним будівельним нормам.

Основні вимоги до внутрішніх вхідних дверей

Вхідні двері в квартиру, що поставляються нашою компанією, виконують найважливіші завдання щодо забезпечення комфортного і безпечного проживання власників житла. Виходячи з цього, до внутрішніх дверей пред'являються такі вимоги:

  1. Високі показники міцності. Для запобігання злому корпусів і попадання в квартиру сторонніх осіб повинен використовуватися високоміцний матеріал і оригінальні інженерні рішення (посилена рама, захист від спилювання петель і інші).
  2. Надійні замки. Повинні забезпечувати надійне і безпечне замикання дверей.
  3. Звуко та теплоізоляція. Завдяки щільному приляганню ущільнювальних елементів стулок наші двері відмінно справляються з цим завданням.
  4. Встановлюючи вхідні двері в квартиру, слід дотримуватися єдиного стилістичного рішення з обробкою приміщення. Багатий вибір фактур і колірних рішень, представлених в нашому салоні, дозволить легко вибрати необхідну Вам модель.

Слід враховувати, що встановлені ​​внутрішні вхідні двері в квартиру в процесі експлуатації компенсують витрачену на них вартість за рахунок забезпечення схоронності тепла в приміщенні. Захист від зовнішнього холоду забезпечується заповненням внутрішнього простору полотна двері ефективним теплоізоляційним матеріалом.

Вигідно купити вхідні двері в квартиру в Києві

Своєчасно встановлені ​​високоякісні внутрішні вхідні двері, ціна яких повністю відповідає їх функціональним призначенням, дозволить Вам захистити своє житло від втрат тепла, забезпечить комфортну ізоляцію від шуму багатоквартирного будинку і збереже дорогоцінне тепло.

Скориставшись послугами нашого салону, Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію при виборі двері для квартири, а також викликати на місце досвідчених майстрів для детального зняття розмірів дверного отвору.