Дверна ручка SYSTEM GIADA Хром

Телефон кол-центру:
Дізнайтесь адресу салону у вашому місті:
вул. Новокостянтинівська, 2-А
вул. Кільцева дорога, 110, ТЦ Аракс, 1 й поверх
Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ 4Room, 2й поверх
вул. Булаховського, 4 (Агромат)
вул. Дніпровська Набережна, 15-К (ЖК Great)
Вартість
2 202 грн

Ціну та строки постачання уточнюйте у менеджера салону або колл-центру

SYSTEM FURNITURE ACCESORRIES - турецька компанія, заснована в 1969 році в місті Бурса, яка спеціалізується на виготовленні меблевих і дверних ручок високої якості. Щорічна участь у спеціалізованих виставках в різних країнах світу дозволило бренду SYSTEM стати впізнаваним і затребуваним, що безсумнівно є показником багаторічної злагодженої праці великого колективу, націленого на результат.

З моменту заснування компанії була зроблена ставка на креативність ідей, дизайн і якість. Над кожною моделлю ручки працює штат дизайнерів, залучених з усього світу, включаючи засновників компанії, які мають відповідну освіту і досвід в даній сфері. Сучасне обладнання, на якому виготовляють ручки, дозволяє втілити нестандартні ідеї в високоякісні вироби, аналогів яким у світі практично немає.

Дверні ручки виробляються зі сплаву цинку, міді і невеликої кількості інших металів. Вони дуже міцні, не порожнисті, а це забезпечує збільшення їх терміну експлуатації. Кожна ручка має запатентований механізм і форму. Якість товарів бренду SYSTEM підтверджено міжнародними сертифікатами вищих інстанцій.

Дверна ручка SYSTEM GIADA Хром

Характеристики

Артикул: HA110RO11 CR

Бренд SYSTEM


Колір фурнітури Хром


Країна Виробник Туреччина


Відгук Дверна ручка SYSTEM GIADA Хром

Елена Тищук

24 січня 2022 р.
Эти дверные ручки изготавливаются в Турции. Качество металла отличное. Устанавливаются легко. По цене подошли. Купили 5 шт. Довольны.

Валерий

18 січня 2022 р.
Ручки SYSTEM GIADA Хром отменные. Ходить будут долго. Рекомендую к покупке.

Алена

13 січня 2022 р.
Хочу сказать, что тут представлены красивые дверные ручки, которые я когда-либо встречал. А цена-то, цена, гораздо ниже чем у конкурентов, заказали двери и докупили понравившееся ручки. Приятно все таки!!
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть
Виберіть бажану мову сайту