Дверна ручка SYSTEM OPAL Нікель браш

Вартість
1 220 грн

Ціну та строки постачання уточнюйте у менеджера салону або колл-центру

SYSTEM FURNITURE ACCESORRIES - турецька компанія, заснована в 1969 році в місті Бурса, яка спеціалізується на виготовленні меблевих і дверних ручок високої якості. Щорічна участь у спеціалізованих виставках в різних країнах світу дозволило бренду SYSTEM стати впізнаваним і затребуваним, що безсумнівно є показником багаторічної злагодженої праці великого колективу, націленого на результат.

З моменту заснування компанії була зроблена ставка на креативність ідей, дизайн і якість. Над кожною моделлю ручки працює штат дизайнерів, залучених з усього світу, включаючи засновників компанії, які мають відповідну освіту і досвід в даній сфері. Сучасне обладнання, на якому виготовляють ручки, дозволяє втілити нестандартні ідеї в високоякісні вироби, аналогів яким у світі практично немає.

Дверні ручки виробляються зі сплаву цинку, міді і невеликої кількості інших металів. Вони дуже міцні, не порожнисті, а це забезпечує збільшення їх терміну експлуатації. Кожна ручка має запатентований механізм і форму. Якість товарів бренду SYSTEM підтверджено міжнародними сертифікатами вищих інстанцій.

Дверна ручка SYSTEM OPAL Нікель браш

Характеристики

Артикул: HA115RO12 NB

Бренд SYSTEM


Колір фурнітури Нікель браш


Країна Виробник Туреччина


Відгук Дверна ручка SYSTEM OPAL Нікель браш

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть