Міжкімнатні двері модерн в Івано-Франківську

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 19
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 19

Двері модерн — відгуки користувачів

Олена

19 березня 2023 р.
Повністю задовольняють моїм очікування. Вони дуже міцні та стильні, що дозволяє їм відмінно пасувати до будь-якого інтер'єру.

Рустам

2 лютого 2023 р.
Двері найкращого виробника. Давно працюю у сфері будівництва. Однозначно можу рекомендувати.

Максим

2 лютого 2023 р.
Лучший производитель, который выпускает качественные двери. Однозначно рекомендую к покупке. Установка легкая, думаю прослужат долго.

Игорь

10 січня 2023 р.
Двери по достоинству оценили, они гармонично вписываются в дизайн квартиры после ремонта. Поскольку я сам выполнял установку, при выборе двери я старался как можно больше узнать у консультантов о нюансах установки их дверей. Консультанты ответили на все вопросы и даже честно указали, какие аксессуары не следует брать из-за конструктивных особенностей производства.

Ірина

10 січня 2023 р.
Дверей нам потрібно було небагато, у нас невелика двокімнатна квартира, але хотілося якісні і щоби вписалися в наш інтер'єр. Цілком реальні терміни і по доставці і по встановленню, якість самих дверей на високому рівні, нам сподобалося. Думаю, і в експлуатації двері будуть відмінні.

Денис

10 січня 2023 р.
Великолепные двери и отличное обслуживание.Заказали три двери - качество замечательное как и обслуживание.Упаковка выше всяких похвал.

Поліна

10 січня 2023 р.
Сміливо можу радити магазин! Замовлення доставили вже наступного дня, придбанням та дизайном міжкімнатних дверей задоволені. До якості продукції та роботи претензій немає, лише похвала. Спасибі!

Людмила

7 січня 2023 р.
Висловлюю подяку даній організації. Проконсультували досвідчені співробітники, зробили виміри, на моє прохання зробили доставку, встановили швидко, акуратно та якісно. Все на високому рівні, хороші фахівці, дякую

Ніна

7 січня 2023 р.
Замовляли тут дві міжкімнатні двері. З вибором проблем не було, асортименти у них хороші, тому я відразу знайшла відповідний для себе варіант. Ціни також нормальні. Менеджери працюють добре, з клієнтами спілкуються ввічливо та з оформленням замовлення не тягнуть.
Виберіть бажану мову сайту