Міжкімнатні двері модерн в Івано-Франківську

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 22
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 22

Двері модерн — відгуки користувачів

Кароліна

26 березня 2024 р.
Міцні недорогі двері з адекватною доставкою. Замовляла товар в місто Ужгород, приїхали достатньо швидко. Колір білий такий, як на фотографії. Вже встигла помити, води не бояться.

Галина Петрівна

26 березня 2024 р.
Добрі двері від українського виробника. Стильно виглядають, легко відкриваються, можна не боятися мити звичайними засобами. Задоволена покупкою на 100 відсотків і ціна адекватна.

Марина

26 березня 2024 р.
Замовляла модель дверей Modern Flat-02 Alum. Закриваються щільно, забезпечують певну ступінь тиші, що для мене важливо було. Доставили як домовлялись, претензій до кур’єрів не маю.

Лена

25 березня 2024 р.
Купили двері Гранд Lux 4, доставили вчасно. Можу сказати, що товар відповідає своїм характеристикам. Пробувала мити, двері не бояться побутової хімії, що добре для мене. Дякую.

Сергій Ситий

21 березня 2024 р.
Двері українського виробництва приємно здивували. Думав прийде якась фанера. Якість товару відповідає своїй ціні. Важливо, що з установкою не мав ніяких проблем. Щиро дякую!

Таня Бондарь

20 березня 2024 р.
Якісні двері. Купували в білому кольорі, відтінок як на сайті. Не розчарована замовленням, доставили швидко. Менеджер підтвердила замовлення в день звернення та детально відповідала на питання.

Світлана

15 березня 2024 р.
Вирішивши купити міжкімнатні двері від цього виробника, отримав не просто товар, але і відмінний сервіс. Консультанти виявились дуже професійними та допоміжними

Іван

15 березня 2024 р.
Якість збірки цих дверей вражає. Кожна деталь добре продумана, що робить їх надзвичайно надійними. Для мене це важливо

Дмитро

15 березня 2024 р.
Мій досвід із замовленням міжкімнатних дверей був дуже позитивним. Швидка доставка та професійний монтаж роблять цю компанію відмінним вибором
Виберіть бажану мову сайту