Вхідні двері в Івано-Франківську

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 18
 4. 19
 5. 20
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 18
 4. 19
 5. 20

Вхідні двері — відгуки користувачів

Николай

20 грудня 2021 р.
Производитель Булат - это один из лидеров по производству входных дверей в Украине. Знаю не по наслышке. Поэтому остановился именно на них.

Аленка

9 грудня 2021 р.
Дверь сама понравилась, массивная, красивая цена качество. Покраска хорошая, более 2х лет дверь стоит на улице в коттедже, над дверью только козырек, краска как новая.

Анастасія

26 вересня 2021 р.
Нещодавно замовили ці вхідні металеві двері. Дуже гарна якість, виготовили протягом тижня і за пару годин встановили. Велике спасибі за оперативність і якість роботи.

Валентина

21 вересня 2021 р.
Придбала місяць тому ці вхідні двері Булат. Мені ця модель відразу сподобалася зовні. Шкода, що в коментарі вашого сайту не можна вставити фото. Після місяця використання особливих проблем не виявилося. Рекомендую, красиві двері

Світлана

15 вересня 2021 р.
У мене хороший відгук про вхідні двері Булат Статус. Варта всього, красива, звуків і запахів не пропускає. У Києві за співвідношенням ціна-якість ідеально. Міжкімнатні двері буду брати також у вас.

Тарас

15 вересня 2021 р.
Я купив тут важкенні сталеві двері Булат! При цьому дуже красиві! Через пів року відпишуся, яка вона в експлуатації. Поки дуже задоволений.

Валерія

17 серпня 2021 р.
Знайшли випадково в інтернеті сайт, асортимент шикарний, але дивитися на сайті не те, тому з'їздили в салон, щоб подивитися в живу. Підібрали цю модель, звичайно не без допомоги консультанта. На наступний день приїхав замірщик і вже через три тижні двері була виготовлена. Встановили за вечір, працюють оперативно.

Алла

11 серпня 2021 р.
Двері Булат Магнат дуже хороші, чудової якості. Я ставила їх в квартиру доньки. Хороша звукоізоляція, гарний зовнішній вигляд. Сервіс на висоті. Відповідність ціна якість. Раджу. Компанія надійна.

Руслана

13 липня 2021 р.
Коли переїжджали в нову квартиру, в першу чергу вирішили поміняти вхідні двері. У компанії нам запропонували двері з різними ступенями зламостійкості, а також величезний вибір накладок двері. Сталеві двері вирішили придбати Булат Олімп. Нові двері стояли вже через 4 дні, навіть не очікували що буде так швидко проведений монтаж. Двері добротні, залишилися дуже задоволені.