Проблема поганої шумоізоляції вхідних дверей відома багатьом не з чуток. Найчастіше з нею стикаються люди, які живуть в будинках з тонкими стінами і маленькими сходовими майданчиками.

У таких спорудах спокій порушують неприємні шуми ліфта, тупіт, розмови сусідів. Щоб в квартирі не було чути сторонні шуми, необхідно встановити надійний бар'єр.

Є два рішення проблеми. Перший – заміна вхідних дверей на нові, що володіють поліпшеними звукоізоляційними якостями. Другий – додатково шумоізолювати вже наявні двері.

Якщо ви вирішили вибрати двері зі звукоізоляцією, ознайомтеся з основними критеріями вибору такого товару.

Зміст

  1. Як збільшити шумоізоляцію дверей?
  2. Матеріал для шумоізоляції
  1. Двері зі звукоізоляцією: вибираємо додаткові деталі
  2. Вхідні двері, якого виробника краще вибрати?
  1. Основні поради

Як збільшити шумоізоляцію дверей?

Переймаючись питанням – «як вибрати двері з підвищеною шумоізоляцією?», необхідно розуміти, що всі вхідні двері мають шумоізоляцією, але є ряд особливостей, які збільшать її показник.

У свою чергу є спеціальні звукоізольовані двері для студій звукозапису, домашніх кінотеатрів, виробництв з гучними процесами.

  1. Особлива технологія установки. Щоб повністю виключити поширення шумового ефекту вхідні двері повинні максимально щільно прилягати до дверної коробки і порогу.
  2. Підвищені звукоізолюючі властивості досягаються за рахунок спеціальних ущільнювачів і шумопоглинаючих наповнювачів.

Для гарної звукоізоляції використовують якісні ізоляційні матеріали, які розташовані всередині конструкції між пластами металу. Найбільшу шумоізоляцію мають багатошарові моделі, де кожен шар є перешкодою для звукових хвиль різної частоти.

Незалежно від обраної сировини і технології виробництва, вхідні металеві двері з звукоізоляцією надійні і міцні. Вони не дозволяють поширюватися звуку як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку.

Матеріал для шумоізоляції

Від якості наповнювача безпосередньо залежить ступінь звукоізоляції вхідних дверей. Тому при виборі уточніть, який наповнювач використовується в конкретній моделі. Нижче представлені типи найпоширеніших матеріалів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

матеріали для шумоізоляції

Пінопласт

Відрізняється легкістю і лояльною ціною. Незважаючи на безліч переваг, він пожежонебезпечний. У зв'язку з цим, вхідні металеві двері з шумоізоляцією з пінопласту потребує додаткового захисту від загоряння.

Гофрокартон

Здатний створити ефективний бар'єр на шляху у сильні морози, тому оптимально підходить для кліматичних умов України. Як і пінопласт, гофрокартон легко запалюється. Через такий недолік багато власників квартир і будинків вважають за краще використовувати більш безпечний матеріал для шумоізоляції.

Мінеральна вата

В даний час є найбільш затребуваною в металевих конструкціях. Мінеральна вата повністю екологічна і не виділяє токсичних речовин при нагріванні. На відміну від аналогів, мінвата володіє вогнетривкими властивостями.

Крім того, даний матеріал затримує шуми, запобігає поширенню холодного повітря з вулиці всередину приміщення. Мінвата забезпечує ізоляцію шумів до 40 дБ.

Єдиний недолік мінеральної вати – нестійкість до підвищеної вологості. Купуючи шумоізоляційні двері з таким наповнювачем, уточніть про наявність вологовідштовхувального покриття на полотні. При цьому саме полотно повинно бути повністю герметичним.

Двері зі звукоізоляцією: вибираємо додаткові деталі

У питанні вибору двері з захистом від шуму важливу роль відіграє не тільки наповнювач, але і ущільнювачів . Вони знаходяться в місцях прилягання полотна до коробки.

Ущільнювачі представляють собою гумові стрічки з пористою структурою. У якісних конструкціях застосовують не менше двох стрічок. Одна з них розташовується на полотні, друга – на коробці.

Для підвищення рівня ізоляції шуму додатково застосовують і магнітні поріжки. Їх встановлюють на підлогу в місці з'єднання полотна при закритті. Технологія досить проста, але не варто нехтувати її ефективністю.

Рейка-магніт монтується в підлогу і притягує до себе смужку з металу, яка встановлена ​​в нижній частині дверей. Завдяки цьому конструкція щільніше прилягає до коробки.

Щоб не проникали сторонні шуми враховуйте і варіант обробки. Її вигляд безпосередньо визначає бар'єрні характеристики конструкції.

У цьому відношенні добре зарекомендували себе вироби, покриті МДФ, масивом дерева, ламінатом. Крім звукової і теплової ізоляції, матеріали надають виробам неповторний зовнішній вигляд.

двері з шумоізоляцією

Вхідні двері, якого виробника краще вибрати?

При покупці віддавайте перевагу перевіреним компаніям. Їх продукція має відповідні сертифікати якості, гарантійний сервіс.

Страж

Це функціональні і естетичні вхідні двері з хорошою шумоізоляцією. Бренд більше 20 років спеціалізується на виробництві конструкцій для приватних будинків і квартир. За рахунок наповнювача у вигляді мінеральної вати досягаються бездоганні звукоізоляційні характеристики.

Конструктивні особливості полотна сприяють затриманню холодного повітря і сторонніх звуків з вулиці. В асортименті торгової марки «Страж» представлені двері з шумозащитой в різному ціновому діапазоні – від бюджетних до преміум-класу.

Дизайнери компанії ретельно продумують конструкцію, підбирають фурнітуру і стиль виробу під інтер'єр приміщення. Моделі комплектують глухими полотнами, декорують художнім різьбленням або куванням з металу.

двері Страж

Булат

Товари Чернігівської фабрики виготовляють з безпечних для здоров'я матеріалів . Шумоізоляція вхідних дверей досягається завдяки наповнювачу з мінеральної вати.

Торгова марка співпрацює з провідними європейськими постачальниками, що є гарантією якості товарів. Компанія пропонує надійні рішення вхідних конструкцій в економічному ціновому діапазоні. Каталог фабрики «Булат» представлено моделями з різним способом виготовлення і дизайном.

двері Булат

Берислав

Користується не меншим попитом серед покупців. Торгова марка з Херсонської області існує з 2000 року. За цей час продукція бренду полюбилася сотням покупців по Україні.

Товари з'єднали в собі високу безпеку, довговічність і привабливість. Виробник реалізує надійні вироби з високим ступенем ізоляції звуку. У конструкціях використовується ущільнювач ISOVER.

Товари «Берислав» відзначені сертифікатом від «УкрСЕПРО», який підтверджує, що двері з захистом від шуму мають першу категорією від злому і граничними вогнетривкими властивостями. Продукція на виробництві проходить кілька етапів контролю. Завдяки цьому виключається наявність дефектів в полотнах.

Покупцям доступні стандартні моделі, а також на замовлення індивідуальні рішення з різноманітною фурнітурою, різьбленням і куванням.

двері Берислав

Berez

Реалізує широкий асортимент шумоізоляційних полотен. Вироби відрізняються багатошаровим захистом від звуків. Вони представлені каркасом із сталевих профілів з облицюванням. Для виробництва використовують листову сталь товщиною 1,2 мм.

Коробка виготовлена ​​з металу в 2 мм, покрита декількома шарами порошкової фарби, стійкої до деформацій і перепадів температур. Простір між листами металу заповнений полімером Изовер.

Структура моделей дозволяє майже на 100% гарантувати захист житла від сторонніх шумів. «Berez» пропонує українським покупцям вхідні звукоізоляційні двері в самій доступній ціновій категорії. При цьому їх якість нітрохи не поступається продукції європейських компаній.

двері Berez

Висновок

Захистити житло від неприємних звуків можна самостійно, використовуючи спеціальні матеріали для внутрішньої обробки дверей. Бар'єром на шляху у шумів також можуть бути другі двері, які встановлюють на невеликій відстані від основної.

Але звукоізоляція вхідних дверей все-таки буде недостатньою. Порятунком стане монтаж шумоізоляціонного виробу. Однак тільки грамотно проведена установка забезпечить вашому будинку або офісу надійний захист від зовнішніх шумів. Тому довіряйте монтаж виробу виключно професіоналам.

Основні поради

  • Необхідно ретельно вибрати матеріал полотна і тип наповнювача. Оптимальними шумоїзоляціонними властивостями володіє мінеральна вата і поліуретан. Ці наповнювачі ефективно поглинають звуки і затримують холод.
  • Під час покупки переконайтеся – чи не має полотно дефектів? Вхідні двері повинні щільно прилягати до коробки без зазорів і щілин.
  • Внутрішній наповнювач повинен бути повністю прихований від сторонніх очей, не виступати на зовнішню поверхню виробу.
  • Продукція тільки від перевірених виробників є гарантією довгого терміну служби і відмінних експлуатаційних характеристик. Перед покупкою варто ознайомитися з відгуками покупців про конкретну модель.

Надійна шумоізоляція вхідних дверей забезпечить абсолютний захист від зовнішнього шуму, дозволить відчувати себе комфортно і спокійно в своїх оселях.