Як вибрати вхідні двері?

 1. Як вибрати вхідні двері в будинок

 2. Як вибрати вхідні двері в квартиру

 3. Як себе убезпечити за допомогою дверей

 4. Види замків

 5. Загальні рекомендації

 6. Від чого залежить ціна

Як правильно вибрати вхідні двері: поради та рекомендації в нашому новому відео:

Сьогодні можна знайти безліч порад про те, як вибрати вхідні двері. Але досконально вивчати особливості тієї чи іншої моделі, щоб зробити правильний вибір, не потрібно. Досить відповісти собі на 4 питання:

 1. Яке призначення двері?
 2. Яким ступенем безпеки вона повинна володіти?
 3. Які експлуатаційні характеристики повинні бути їй притаманні?
 4. На який бюджет ви розраховуєте?

Які вхідні двері вибрати для будинку і квартири?

Вибираючи хороші і якісні вхідні двері для квартири або приватного будинку, в першу чергу орієнтуйтеся на міцність конструкції. Адже, вона повинна бути не тільки гарантом безпеки від небажаних сторонніх, але і надійно кріпитися, адже вхідні двері повинні прослужити своїм власникам не одне десятиліття.

Звичайно, свій вибір можна зробити в залежності від фірми двері, але краще подумати про те, які функції конструкція повинна виконувати. Так, наприклад, двері в приватний будинок, які виходять прямо на вулицю відрізняються за своїми функціями від дверей для квартири. Які вибрати вхідні двері для дому або квартири, вирішувати необхідно, враховуючи всі їх особливості.

Як вибрати вхідні двері в будинок?

Якщо ви живете в приватному будинку, то вам потрібно вибирати вхідні двері, звертаючи увагу на такі характеристики, як стійкість до природних явищ, так як у нас часті перепади температури (взимку до -20, влітку до +40), що є серйозним випробуванням для двері.

Передбачте додатково козирок над дверима - це допоможе уникнути вигоряння поверхні двері і корозії металу. Від промерзання конструкції врятує наповнення - мінвата або пінопласт.

Як вибрати вхідні двері в квартиру?

Тих, хто живе в квартирі, можуть хвилювати інші проблеми. Наприклад, проникнення з під'їзду неприємних запахів і шуму. Тому звернути увагу варто на ізоляцію двері.

Обов'язковою умовою для вхідних дверей в квартиру є безпека. Якщо в приватному будинку до ваших дверей перешкоджає ще й паркан, то тут варто двічі подумати про міцність виробу. Краще орієнтуватися на якісні матеріали дверей і звичайно ж вибрати найнадійніший замок.

Як себе убезпечити за допомогою дверей?

Не секрет, що серед функцій двері однією з найважливіших є захисна. Надійність тієї чи іншої моделі визначається за двома параметрами – ресурсу вхідних дверей і зламостійкості.

Важливо пам'ятати - невідмикаємих дверей немає, є тільки класи зламостійкості.

По-справжньому міцними вважаються моделі, у яких товщина листа металу на полотні перевищує 1,5 - 2 мм. По можливості віддавайте перевагу дверям з двома листами сталі. Це додатково додасть конструкції жорсткість і збільшить рівень захисту.

Такі конструкції зазвичай укріплені ребрами жорсткості зсередини за різними системами:

 • поздовжньою;
 • поперечною;
 • комбінованою.

Що стосується взломоустойчивости, то тут мова піде в першу чергу про замки, оскільки для проникнення в чужий будинок зловмисники розкривають саме їх (відмичками, бампінгом і т.д). Тому важливо знати не тільки як правильно вибрати вхідні двері, але і який потрібно підібрати до них замок.

Види замків

Серед сучасних конструкцій популярні такі види замків, як: :

 • циліндровий;
 • сувальдний;
 • моноблочний.

Металеві вхідні двері частіше комплектуються циліндровими замками, а також циліндровими в парі з сувальдними. У разі можливості доступу до дверей сторонніх осіб - це може привести до негативних наслідків, наприклад встромлений вандалом сірник в такий замок може вивести його з ладу.

Сувальдні механізми є найнадійнішими і вандалостійкими – навіть при попаданні в свердловину дрібних предметів вони продовжують справно виконувати свої функції. Крім того, такі замки можна перекодувати, якщо ключ від них втрачено. Цей варіант ідеальний для сімей з дітьми, які часто можуть втрачати свої ключі.

Необхідно також зауважити, що в циліндровому замку є можливість замінити сам циліндр, якщо він вийшов з ладу з яких-небудь причин, не змінюючи весь замок.

Моноблочні моделі об'єднують в своєму корпусі два замки з сувальдною або циліндричною системою. Моноблок буває незалежним і залежним. У першому випадку, замки працюють окремо, кожен сам по собі. У другому випадку, замикання одного із замків заблокує доступ до іншого.

В сучасних вхідних дверях на замок додатково встановлюється броненакладка, що підвищує рівень зламостійкості.

Зламостійкість і ресурс замків в першу чергу залежить від виробника, так як будь-який тип дешевих замків розкриваються за мить. І тільки виробники, які не шкодують ресурси на дослідження і вдосконалюють конструкцію замків - можуть похвалитися їх стійкістю до розтину.

Тому необхідно вибирати двері з моделями від таких перевірених виробників, як:

 • Kale;
 • Mul-t-Lock;
 • Mottura;
 • Cisa;
 • Iseo.

Люди, що живуть в багатоквартирних під'їздах, можуть стикатися з вандалізмом у вигляді пошкодження зовнішніх дверей. Для їх захисту використовується антивандальна плівка, порошкове напилення або молоткова фарба. Це дозволяє убезпечитися від механічного та хімічного впливу на двері.

Загальні рекомендації

Загальна рекомендація - для вибору вхідних дверей з високою тепло- і звукоізоляцією зверніть увагу на моделі з:

 • полотном завтовшки не менше 80 мм;
 • облицювальними панелями товщиною не менше 12 мм;
 • двома контурами ущільнювачів;
 • наповненням полотен мінеральною ватою.

Сім'ям з маленькими дітьми також важливі показники ергономічності – легкість відкриття, в першу чергу. Велику роль відіграє знову ж замок і розмір ключа, яким буде зручно користуватися навіть дитині. Для тих, у кого двері матимуть масивну конструкцію – упевніться, що петлі будуть посиленими, не менше 3, це вбереже конструкцію від перекосів.

Від чого залежить ціна?

На вартість двері впливають кілька факторів:

 1. Виробник
 2. Товщина листа металу
 3. Матеріал і тип покриття
 4. Фурнітура
 5. Декоративне оздоблення
 6. Замок.

Перші чотири параметри можна назвати визначальними. Відповідаючи на питання якої фірми вибрати вхідні двері, ми рекомендуємо наступних українських лідерів у своїй галузі:

 • Берислав – це першокласний захист від злому і протистояння вогню. В каталозі фірми представлений широкий спектр колірної гами і різноманітність дизайнерського оформлення, крім того є можливість індивідуального замовлення.
 • Булат – лідер по екологічності і зовнішньому вигляду пропонує чудові вироби, які представлені в середньому ціновому діапазоні.
 • Страж: відрізняється якісними матеріалами, стійкими до температурних перепадів і ультрафіолетового випромінювання, і фурнітурою від кращих виробників. Всі моделі мають авторське декорування з використанням кованих деталей і вітражного скла.

І пам'ятайте, що якщо для вас на першому місці експлуатаційні властивості дверей, можна вибрати моделі з лаконічним дизайном – наприклад, класика, вони будуть поєднуватися з будь-яким інтер'єром та екстер'єром. А для поєднання вхідних дверей з інтер'єром приміщення рекомендується підібрати декоративну обробку під стиль міжкімнатних дверей.

Виберіть бажану мову сайту