Міжкімнатні двері в Хмельницькому

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 24
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 24

Міжкімнатні двері — відгуки користувачів

Игорь

10 січня 2023 р.
Двери по достоинству оценили, они гармонично вписываются в дизайн квартиры после ремонта. Поскольку я сам выполнял установку, при выборе двери я старался как можно больше узнать у консультантов о нюансах установки их дверей. Консультанты ответили на все вопросы и даже честно указали, какие аксессуары не следует брать из-за конструктивных особенностей производства.

Максим

10 січня 2023 р.
Очень хорошая дверь. В отношении прочности и качества, действительно обрадовала. Жалко, что сегодня высококачественные двери в продаже – довольно большая редкость. И весьма рад, что попал именно на очень качественные двери, когда заказал в этом магазине. Стоит около месяца – все еще нарадоваться не могу.

Ірина

10 січня 2023 р.
Дверей нам потрібно було небагато, у нас невелика двокімнатна квартира, але хотілося якісні і щоби вписалися в наш інтер'єр. Цілком реальні терміни і по доставці і по встановленню, якість самих дверей на високому рівні, нам сподобалося. Думаю, і в експлуатації двері будуть відмінні.

Денис

10 січня 2023 р.
Великолепные двери и отличное обслуживание.Заказали три двери - качество замечательное как и обслуживание.Упаковка выше всяких похвал.

Поліна

10 січня 2023 р.
Сміливо можу радити магазин! Замовлення доставили вже наступного дня, придбанням та дизайном міжкімнатних дверей задоволені. До якості продукції та роботи претензій немає, лише похвала. Спасибі!

Людмила

7 січня 2023 р.
Висловлюю подяку даній організації. Проконсультували досвідчені співробітники, зробили виміри, на моє прохання зробили доставку, встановили швидко, акуратно та якісно. Все на високому рівні, хороші фахівці, дякую

Ілля

7 січня 2023 р.
Робив замовлення на кілька міжкімнатних дверей у цьому магазині та не пошкодував. Якість товару адекватна.

Ніна

7 січня 2023 р.
Замовляли тут дві міжкімнатні двері. З вибором проблем не було, асортименти у них хороші, тому я відразу знайшла відповідний для себе варіант. Ціни також нормальні. Менеджери працюють добре, з клієнтами спілкуються ввічливо та з оформленням замовлення не тягнуть.

Светлана

7 січня 2023 р.
Смотрели двери в нескольких магазинах. Здесь нам понравилось скорость обслуживания и профессиональная консультация. Мы привезли фотографии от дизайнера примерных экземпляров и нам быстро нашли то, что мы хотим. Замеры и установку провели в кратчайшие сроки. Мы остались довольны и качеством обслуживания, и качеством материала, и стоимостью.
Виберіть бажану мову сайту