Ламінат Berry Alloc Original 62001376 Jan Mayen Ash

2615 грн за упаковку (1.9119 м²)
Зверніть увагу. Товар продається тільки в упаковках
Ціна м²
1 368 грн
Виклик замірника

Є на складі

Підлогу BerryAlloc з ламінату високого тиску (HPL) розробляють і виготовляють в Норвегії. Ламінат HPL виготовляється із застосуванням найсучасніших технологій, і при цьому велика увага приділяється естетичному аспекту. Фінішний шар такого ламінату в два рази товще, ніж у звичайного ламінату. Тому ламінат високого тиску вважається найміцнішим ламінатом на ринку і ідеально підходить для житлових приміщень і приміщень з високою прохідністю.

На ламінат, вироблений за технологією HPL, надається безстрокова гарантія при використанні в житлових приміщеннях і 10-річна гарантія для комерційних зон. Надійне і надміцне замкове з'єднання ALULOC забезпечує рівну монолітну поверхню, яка легко витримує інтенсивну прохідність і навантаження. Акустична підкладка, вбудована в ламінат висoкого тиску, зменшує рівень шуму. HDF плита з герметизованими крайками забезпечує оптимальний захист від вологи.

У колекції Original представлений ламінат високого тиску, що відноситься до найвищого класу, якого може досягти покриття для підлоги з ламінату: він довговічний і стійкий до зношування. Покриття для підлоги з колекції Original відмінно поглинають звуки, а також володіють стійкістю до дії вологи і подряпин. У цій колекції велика різноманітність варіантів, видів деревини, способів обробки і розмірів планок.

Розмір планки 1207х198x11 мм

В упаковці 1,9119 м2

В упаковці 8 планок

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 62001376

Товщина панелі, мм 9+2


Клас 34


Фаска Є


Кількість фасок 2


Вологостійкість Водостійкий


Укладання на теплу підлогу Так


Колір Білий


Дизайн 1-но смуговий


Гарантія (від виробника) побутова Довічна


Гарантія (від виробника) комерційна 10 років


Колекція Original


Виробник Berry Alloc


Бренд Berry Alloc


Країна Виробник Норвегія


Відгук Ламінат Berry Alloc Original 62001376 Jan Mayen Ash

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть