Кращі країни виробники ламінату

Щоб купити якісний і безпечний ламінат, при виборі важливо звертати увагу не тільки на технічні характеристики, але і країну виробництва. Кожна з них відрізняється вимогами до технології виготовлення.

Що відрізняє кращі країни ламінату, в чому секрет їхнього виробництва ми детально розглянемо нижче в статті.

країни ламінату

Зміст

 1. Німеччина
 1. Бельгія – друге почесне місце в рейтингу «кращі країни виробники ламінату»
 1. Австрія вже понад століття відома на світовому ринку завдяки якості обробки деревини для підлоги
 1. Якої країни ламінат краще?

Більшість компаній об'єднані в асоціації, які мають різні вимоги з виробництва ламелей. Щоб вироби прослужили якомога довше, необхідно вибирати торгову марку, яка є членом асоціації EPLF. Сама по собі відмітка асоціації вже є гарантією надійності і довговічності продукції.

Незважаючи на це, кожна з країн має характерні особливості виготовлення продукції. Дошки можуть відрізнятися типом кріплення, наявністю або відсутністю воскової обробки замків і т.д.

Які ж кращі країни виробники ламінату:

 • Німеччина;
 • Бельгія;
 • Австрія;
 • Польща;
 • Франція;
 • Швеція;
 • Іспанія;
 • Білорусь.

Німеччина – флагман з виробництва покриття для підлоги в світі

Німецьким ламелям віддають перевагу за міцність, бездоганну якість і продуманий зовнішній вигляд .

В якості сировини для виробництва виробів використовують повністю екологічно чисту деревину. Ламінат виготовляється з натурального дерева з незначним вмістом формальдегідів.

Німеччина випускає моделі різних цінових сегментів – від елітного до економ-класу. Вартість продукції визначається використовуваною сировиною, стійкістю до зносу, особливостями конкретної колекції покриття.

Classen – гідний представник німецького покриття

Вироби вважаються найбільш затребуваними для житлових кімнат і офісів. У колекціях Classen можна знайти покриття, яке в точності імітує класичні породи деревини (дуб, бук, вишня, горіх) і екзотичні дерева.

Верхній шар стійкий до механічних пошкоджень, йому не страшні подряпини від ніжок стільців або каблуків жіночого взуття. Компанія випускає продукцію 32 і 33 класи зносостійкості. Залежно від колекції товщина варіюється від 7 до 10 мм.

Ламелі Classen відрізняються наявністю антистатичного шару, який не дозволяє пилу накопичуватися на поверхні. Дошки оброблені воском для забезпечення водостійких властивостей.

Classen

Krono Original – вишуканий зовнішній вигляд і 100% екологічність

Асортимент Кроно Ориджинал представлений виробами з різними відтінками, передають природну структуру і відчуття теплоти деревини. Дошки на 90% виготовлені з місцевої деревної сировини. Покриття характеризується мінімальним вмістом емісійних з'єднань і формальдегідів, в ньому відсутні пестициди і важкі метали.

Дошки Krono Original відрізняються безшовними переходами структури на поверхні для точної імітації натуральної деревини. Вироби зверху покриті антибактеріальним шаром. З поверхні ламелей легко виводяться плями від спиртних напоїв, лаків і фломастерів.

За рахунок верхнього шару з смоли, досягається міцність і стійкість покриття до подряпин і потертостей. Дошки не бояться точкових і динамічних навантажень, тому по ним можна ходити на підборах, ставити на поверхню важкі меблі.

Ламелі забезпечені двома типами замків – 1 click 2 go або Twin Click. Дошки без зусиль з'єднуються один з одним під певним кутом.

Krono Original

Бельгія – друге почесне місце в рейтингу «кращі країни виробники ламінату»

Завдяки використанню прогресивних технологій, вироби бельгійського виробництва нітрохи не поступаються за якістю німецьким товарам. Бельгія випускає моделі, які розраховані на термін служби не менше 50 років.

Відмітна перевага – простота укладання ламелей. Дошки забезпечені унікальною замковою системою Quick Step, яка не має аналогів в світі ось уже кілька років. Замки були створені ще в 1997 році, і справили цілу революцію в сфері підлогового покриття.

Система відрізняється наявністю шипа і паза оригінальної конфігурації. Вони дозволяють з'єднувати панелі між собою одним клацанням. За рахунок форми паза у вигляді "клина" напруга рівномірно розподіляється по всій поверхні ламелей, що запобігає деформації замкового з'єднання.

QuickStep – абсолютний лідер на європейському ринку за всіма характеристиками підлогового покриття

Виробник гарантує міцність і тривалий експлуатаційний термін виробів. Ламелі виготовлені з екологічних матеріалів, тому підходять для укладання в спальнях і дитячих кімнатах. Широка палітра колірних рішень дозволить легко підібрати підлогове покриття під інтер'єр житла.

Головна відмінна риса ламінату Quick Step – наявність замкової системи, яка не має аналогів. Установка дощок здійснюється легким клацанням без необхідності використання клейових складів.

В результаті створюється єдиний щит на поверхні підлоги без щілин і зазорів. Підставу дощок виконано з поліуретану, який запобігає проникненню вологи всередину плити HDF.

Quick Step

Berry Alloc – оптимальне співвідношення вартості і експлуатаційних характеристик

В асортименті бренду представлені моделі з різними класами зносостійкості – від 31 до 34. Тому вироби підходять для монтажу в комерційних і житлових приміщеннях.

Дошки забезпечені замковими з'єднанням Best Loc і Best Loc Extreme, розробленими інженерами компанії. Замки оброблені воском для захисту від вологи.

Бездоганний зовнішній вигляд покриттів досягається за рахунок лазерної обробки за технологією LaserCut. Декоративна поверхня дощок не втратить свого первісного вигляду під прямими сонячними променями.

Berry Alloc

Австрія вже понад століття відома на світовому ринку завдяки якості обробки деревини для підлоги

В асортименті Holz представлені дошки австрійського виробництва в різних колірних гамах, що імітують дерево, камінь, плитку, мармур і т.д. Для виготовлення ламелей Австрія застосовує ретельно відібрану деревину, яка проходить кілька стадій обробки. У виробництві дощок використовують місцеву альпійську ялину.

Ламінатні підлоги з Австрії відрізняються підвищеною щільністю HDF-плити. Завдяки таким показникам гарантовані ударостійкість і водостійкість покриття.

Особливу увагу австрійські технологи приділяють якості упаковки продукції. Щільна упаковка не тільки захищає ламелі від пошкоджень, але і не дає їм насичуватися вологою під час транспортування і зберігання на складах. Вироби можна використовувати спільно з системою електричної або водяної теплої підлоги.

Kaindl – лідер продажів в Америці, країнах Європи та Африки

Вироби на 98% складаються з альпійської деревини. Матеріал характеризується максимальною міцністю і стійкістю до пошкоджень. Поверхня не притягує пил, що спрощує догляд.

Kaindl

За рахунок унікальної технології виробництва, ламелі стійкі до змін вологості. Тому їх можна укладати в будь-яких приміщеннях – кухня, передпокій, спальня і т.д. Моделі Кaindl передають багатство і красу натуральної деревини. Дошки навіть недорогих колекцій мають чіткий малюнок дерева і шорсткість як у підлоги з натурального масиву.

Якої країни ламінат краще?

Кожна з європейських країн представляє широке розмаїття торгових марок з виготовлення ламінатної підлоги. На ряду з світовими лідерами не менше затребуваною залишається продукція і інших країн: Польща, Франція, Іспанія, Білорусь.

Польща

Ламінатні підлоги, виготовлені на території пострадянського простору, вибирають за лояльну ціну і гідний рівень виконання. Польща представляє покриття з відмінною стійкістю до зносу. Але ламелі поступаються європейським лідерам по вологостійкості і надійності замкових з'єднань.

Франція

Французьку продукцію виділяє стриманий класичний вид. Країна випускає ламінат протягом 25 років. Довгі роки ламелі вироблялися виключно для продажу всередині країни.

Моделі французького виробництва за габаритами ідеально відповідають один одному. У різних серіях головний колір верхнього покриття не відрізняється навіть на півтону.

Швеція

Носить почесне звання першого виробника ламінату в Європі. Однак шведське покриття характеризується високим рівнем стійкості до зношування, підходить для укладання в приміщеннях з великою прохідністю людей.

Іспанія

Спеціалізується на розробці покриття з підвищеною міцністю для житлових і громадських приміщень. Спеціальне просочення плит оберігає їх від розбухання в процесі експлуатації. Замкові з'єднання дощок обробляються воском і смолами.

Білорусь

Пропонує недорогий сегмент покриття з класом стійкості до зношування 31 або 32. Асортимент представлений моделями з фаскою і без неї.

Якої країни ламінат вибрати?

Перед покупкою необхідно звертати увагу які країни вважаються кращими з виробництва ламінату. Перевірені часом, європейські ламелі будуть невибагливі в догляді, не втратять свого первісного привабливого вигляду, прослужать багато років.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором, зверніться до консультантів інтернет-магазину Holz. Разом ми зможемо знайти відповідний для вас варіант підлогового покриття.