Міжкімнатні класичні двері в Луцьку

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Класичні двері — відгуки користувачів

Єгор

9 вересня 2023 р.
Ці міжкімнатні двері перевершили наші очікування і стали важливим елементом в нашому домашньому інтер'єрі. Ми без зволікань рекомендуємо їх для всіх, хто цінує якість і стиль.

Микола

8 вересня 2023 р.
Крім того, компанія надала чудовий сервіс під час монтажу. Двері були встановлені дуже професійно і швидко. Я з радістю рекомендую ці двері всім, хто шукає високоякісний і стильний варіант для свого дому

Марина

9 серпня 2023 р.
Купувала в магазині ці двері. Залишилася задоволена і якістю самих дверей та оперативністю: передзвонили, уточнили, знову передзвонили. Доставили у зручний для мене час.

Сергій

9 серпня 2023 р.
Два рази замовляв двері із встановленням. Залишився дуже задоволений, як дверима, так і самою установкою. У самому магазині досить великий вибір дверних полотен та фурнітури.

Олена

3 серпня 2023 р.
Шукали довго та нудно, на щастя друзі порекомендували Вас. З вибором вже на місці визначилися швидко, хотіли ставити чотири двері все в єдиному стилі. Сказано – зроблено, дверима задоволена, ідеальне поєднання.

Сергій

3 серпня 2023 р.
Дуже доброзичливе спілкування в магазині, співробітники надають детальну інформацію про товар, якісну консультацію та допомогу у виборі моделі. Вибрали із дружиною саме двері для нашої спальні, вибором своїм залишилися задоволені.

Алла

18 червня 2023 р.
Вдруге роблю покупку у Вас. Дякую за допомогу у виборі міжкімнатних дверей. Хороший магазин рекомендую всім!

Ігор

12 червня 2023 р.
Мене порадував професіоналізм кампанії хольц. Замовив міжкімнатні двері. Менеджер про все розпитала, погодила час приїзду замірника. Зробили все, як домовлялися і вчасно.
Виберіть бажану мову сайту