Ламінат Visiogrande

Може бути корисно

Ламінат компанії Classen сьогодні є синонімом бездоганної якості і довговічності. Німецький концерн пропонує покупцям підлогове покриття в різних цінових категоріях.

Для тих, хто цінує незвичайні рішення в інтер'єрі, Классен створив колекцію ламінату. Visiogrande здатний перетворити зовнішній вигляд приміщення, зробити його презентабельним і неповторним. Якщо ви хочете купити ламінат Visiogrande, варто знати, чим він відрізняється від інших підлогових покриттів, його характеристики і переваги.

Classen: продукція від професіоналів

Товари Classen завоювали європейський ринок різноманітністю кольорових гам, практичністю і безпекою. Продукція бренду відзначена нагородою Blue Angel, яку надають за охорону навколишнього середовища. Блакитний ангел в Німеччині вже багато років задає стандарти для екологічно чистої продукції.

Ламінат Classen може похвалитися наявністю сертифіката PEFC. Цей документ є найбільш значущим в світі лісової сертифікації. PEFC нагороджуються тільки ті компанії, деревина яких відповідає всім заявленим вимогам – починаючи від поставок дерева, закінчуючи її обробкою. Сертифікат підтверджує, що деревина виготовлена ​​з урахуванням сучасних екологічних і етичних стандартів.

Ламінат Classen Visiogrande: особливості в деталях

Дизайн

Головна відмінна риса ламінату Visiogrande – точна імітація різних матеріалів: камінь, бетон, плитка. Поверхня дощок має чітко виражену структуру.

В інтернет магазині Holz ви знайдете поліровані і матові варіації виробів. Колірна гамма запропонована у всіляких відтінках – від білого до насиченого фіолетового.

Розміри і монтаж

Від аналогів ламінат Visiogrande відрізняється нестандартними розмірами – 28х60 см. Для простоти з'єднання дощок між собою, виробник забезпечив їх зручною замковою системою. Розібрати їх так само легко, як і укласти. Крім цього, панелі ламінату Visiogrande мають такий же замок, як і всі інші декори виробництва ТМ Classen, тому вони легко з'єднуються з панелями будь-якого іншого ламінату цього виробника.

За рахунок універсальної форми ламелей можна втілити в життя самі незвичайні дизайни, створити об'ємність простору.

З чотирьох сторін ламелі оснащені фаскою. Злегка скошені краї V-подібної форми виділяють контур ламелей, створюють масивний вигляд покриття. Фаска переслідує не тільки естетичну мету, а й практичну.

При її наявності менш помітні дефекти підлоги, які можуть виникнути в ході експлуатації дощок. Незважаючи на оригінальність зовнішнього вигляду покриття та його стійкість до значних навантажень, ціна на моделі залишається демократичною.

Клас зносостійкості

Ламінат має 32 клас міцності і товщину 8 мм. Купити ламінат Visiogrande з високою щільністю – оптимальне рішення для монтажу в кімнатах з великою прохідністю людей.

Чому варто замовити саме ламінат Visiogrande?

ламинат Visiogrande

Популярність виробу обумовлена ​​безліччю незаперечних переваг:

  • Зносостійкість. Висока щільність плити забезпечує можливість витримувати значні навантаження. За рахунок цього ламінат можна укладати в приміщеннях з великою прохідністю людей.
  • Стійкість до впливу вологи. Покриття забезпечено захистом від впливу вологи, замки просякнуті воском, тому ламінат підходить для укладання в приміщеннях з нестабільною вологістю – коридор, кухня. Крім цього, дошки оброблені спеціальним складом, що запобігає розмноженню грибка і бактерій на поверхні підлоги.
  • Дизайн. Мабуть, головною перевагою даного ламінату є його зовнішній вигляд. Замість класичних малюнків дерева покупець отримує цікаві нестандартні рішення, оформлені у вигляді керамічної плитки, каменю чи бетону.
  • Простота догляду. Для прибирання поверхні підлоги не потрібно використовувати спеціальні миючі засоби. Досить застосовувати вологу ганчірку і пилосос.

Ламінат Visiogrande стане родзинкою інтер'єру. Більше корисної інформації про сучасну розробку німецької компанії можна дізнатися з відео на каналі мережі магазинів Holz.

<class="video-container">