Масивна дошка Falcone Дуб Nature 1032-N tone, браш, масло

2240 грн за упаковку (1.0000 м²)
Зверніть увагу. Товар продається тільки в упаковках
Ціна м²
2 240 грн
Виклик замірника

Терміни постачання і точну вартість запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Виробниче підприємство з виробництва штучного паркету і масивної дошки засновано в Харкові в 1998 році. Матеріалом для виготовлення продукції служать твердолистяні породи деревини - дуб, клен і ясен. На підприємстві так само налагоджено виробництво масивного плінтуса, впроваджені новітні технології фінішної обробки продукції - промислове покриття паркету і масивної дошки маслом з додатковим тонуванням і нанесення на паркет лаку.

Фабрика пропонує не тільки вже готовий паркет, але і розробляє паркет під індивідуальне замовлення на підставі будь-яких побажань клієнта.

Масивна підлога з дуба - це натуральне покриття з дубових дощок шириною 90-120мм, довжиною 400-1500мм, товщиною 15-20 мм.

Розмір планки 400-1000х90х15 мм

В упаковці 1 м2

Важливо

Ціна вказана за калібровану і шліфовану продукцію конкретної ширини і товщини, покриту захисним прозорим маслом або лаком. Ціна варіюється в залежності від ширини і товщини планок. Додатково можливо браширування або зміна кольору, що тягне за собою зміну в ціні.

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: Falcone_1032-N

Товщина панелі, мм 15


Фаска Є


Кількість фасок 4


Селекція Nature


Колір Натуральний - світлий


Умови постачання Під замовлення


Бренд Falcone


Країна Виробник Україна


Відгук Масивна дошка Falcone Дуб Nature 1032-N tone, браш, масло

Николай

29 листопада 2021 р.
Получилось отлично, это натуральнейший деревянный пол, ходишь по нему и чувствуешь тепло и мощь дуба. Видна фактура у Falcone Дуб Nature настоящего дерева, а не сделанные искусственным образом рубцы. Доски уже чем обычный паркет, с укладкой придется повозиться, укладчики не сразу разобрались с рисунком настила, так как доски разной длины.

Леонид

22 листопада 2021 р.
Натуральный материал со всеми своими прелестями: экологичностью, красивой фактурой, а также есть утверждение, что массивная доска самое долговечное покрытие. Мне посоветовали доску Falcone Дуб Nature. Стал собирать информацию про такой бренд, отзывы, интересовался вопросом на строительных форумах и принял решение, что этот материал для меня. В результате, принял решение купить ее, уже завершил укладку. С укладкой справился мой мастер.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть