Масивна дошка Falcone Дуб Select 732-S, браш, масло

Ціна м²
3 000 грн
Виклик замірника

Терміни постачання і точну вартість запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Виробниче підприємство з виробництва штучного паркету і масивної дошки засновано в Харкові в 1998 році. Матеріалом для виготовлення продукції служать твердолистяні породи деревини - дуб, клен і ясен. На підприємстві так само налагоджено виробництво масивного плінтуса, впроваджені новітні технології фінішної обробки продукції - промислове покриття паркету і масивної дошки маслом з додатковим тонуванням і нанесення на паркет лаку.

Фабрика пропонує не тільки вже готовий паркет, але і розробляє паркет під індивідуальне замовлення на підставі будь-яких побажань клієнта.

Масивна підлога з дуба - це натуральне покриття з дубових дощок шириною 90-120мм, довжиною 400-1500мм, товщиною 15-20 мм.

Розмір планки 400-1000х90х15 мм

В упаковці 1 м2

Важливо

Ціна вказана за калібровану і шліфовану продукцію конкретної ширини і товщини, покриту захисним прозорим маслом або лаком. Ціна варіюється в залежності від ширини і товщини планок. Додатково можливо браширування або зміна кольору, що тягне за собою зміну в ціні.

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: Falcone Дуб Select 732-S

Товщина панелі, мм 15


Фаска Є


Кількість фасок 4


Селекція Select


Колір Сірий


Умови постачання Під замовлення


Бренд Falcone


Країна Виробник Україна


Відгук Масивна дошка Falcone Дуб Select 732-S, браш, масло

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть
Виберіть бажану мову сайту