Підлогові покриття в стилі мінімалізм

«Десять заповідей лише тому так лаконічні, ясні й зрозумілі, що написані без допомоги радників і експертів.»

                                                                                                                                                    Шарль де Голль

 

Вибір підлоги! Пропоную один раз цю тему вивчити і більше нікого не слухати)

І сьогодні давайте поговоримо про підлогові покриття в стилі Мінімалізм.

“Less is more” («менше - означає більше») – так сформулював основну ідею мінімалізму американський архітектор Людвіг Міс ван дер Рое.

Мінімалізм – це стиль для самодостатньої індивідуальності з багатим внутрішнім життям, це не просто стиль, а «філософія ставлення до життя». Він ідеально підійде тим, хто втомився від претензійності і жадає елегантної простоти.

Що таке Мінімалізм?

Сучасний мінімалізм – відмова від зайвого на користь достатнього. Незважаючи на гадану простоту назви, створити його не дуже просто. Для цього, наприклад, досить не витримати баланс або стилістику меблів.

Головна особливість Мінімалізму – розширення простору. Це автоматично допоможе вам внести повітря, свіжість і простір, особливо в малогабаритну квартиру і HOLZ вам в цьому допоможе!

Для Мінімалізму характерна «ясна» композиція, без складнощів, підкреслення природних фактур матеріалу, тяга до обтічних форм і великого простору. Основними його рисами є правильне світло, відсутність декору (він є, але не дрібний і не багато), відсутність малюнків і візерунків, перевага монохромним кольорам, акцент на контраст матеріалів, чистоту форми і, що дуже важливо, функціональність, комфорт і безумовна якість. Він виразний, простий і зрозумілий! Тобто мінімальними засобами досягається максимальний ефект!

Підлогові покриття в стилі мінімалізм: особливості вибору

Чому я вирішила почати саме з підлогових покриттів в стилі мінімалізм? Тому що саме в ньому підлога має дуже велике значення!

Підлога – це така ж площина, як стіна або стеля, матеріал і колір мають таке ж значення, як і для інших площин.

Пропорція Мінімалізму полягає в тому, щоб меблів було не більше 20%, отже, 80% підлоги повинні бути відкриті. Аргумент?

Найголовніше – витримати строгість підлоги, вона не повинна впадати в очі. Якщо ж вона звертає на себе увагу – то тільки тим, що підкреслює колір стін (схожістю або контрастом, але обов'язково сполучуваністю).

Як підлогові покриття в цьому стилі підійдуть практичні і однотонні матеріали (без малюнка), ну і природно дерево.

Якщо ви вибрали наливну підлогу, то її, як правило, роблять без малюнка і текстур, вітаються матеріали технічного призначення. Ідеально підійде мікроцемент San Marco, з його допомогою можна об'єднати підлогу зі столешней або стінами. Дуже добре впишеться натуральний камінь з яскраво вираженим рельєфом або плитка під камінь. Плитку вибираємо великоформатну з імітацією каменю, бетону або однотонну. Сланець, мармур, бетон також можна реалізувати за допомогою ламінату або вінілу.

Ну а для дерева, ламінату і вінілу важливо щоб вони були спокійні, однотонні, без явно виражених смуг (односмуговий або двох смуговий) і малюнків (максимально натурально).

Широкосмугова дошка на підлозі з хорошою деревною текстурою теплого відтінку додасть інтер'єру домашній затишок і благородний вигляд.

Відносно кольору, правила ті ж, що і для стін: не більше 3-х кольорів: два основних і третій акцентний (і його має бути зовсім небагато). І це ще один аргумент, чому підлогове покриття в цьому стилі має велике значення! Адже будь-яка підлога – це колір! У HOLZ легко можна вибрати підлогу для будь-якого інтер'єру і мінімалістичного в тому числі, декори тут розставлені по кольорам від темного до світлого, що значно спрощує процес вибору. Або ж, можна скористатися фільтром «Колір» в інтернет магазині.

Улюблене поєднання – білий колір з графічним сірим, а також світло-сірий, бежевий, відтінки коричневого і інші пастельні відтінки, які наповнюють приміщення світлом і затишком.

Незважаючи на обмежену кількість кольорів, в мінімалізм можна грати на півтонах і їх контрасті (наприклад, теплих відтінків стіни і холодних підлоги або навпаки) і така гра – запорука хорошого мінімалістичного інтер'єру.

Ну і на завершення, треба не забувати про плінтусі!

Плінтус прихованого монтажу – ідеальне рішення для даного стилю!

<pВін може бути пофарбований в колір стін або металевим, з LED підсвічуванням і без, а також різних розмірів. Чому ідеально? Тому що в мінімалізмі часто використовують двері прихованого монтажу, тому і такий плінтус «краще не придумати!». Але дуже важливо про нього подумати до обробки стін, так як у нього, як і у дверей прихованого монтажу, є свої вимоги з підготовки поверхні.

У HOLZ потурбувалися про це і зняли відео на цю тему:

У мінімалізмі сильно заощадити на підлоговому покритті не вийде. Площа підлоги занадто велика, в цьому стилі використовують якісне наповнення для інтер'єру, а дешеве якісним, на жаль, бути не може. І за що мені подобається HOLZ – в ньому можна знайти якісну підлогу за розумні гроші!

З любов'ю до HOLZ

Вінніченко Ольга

https://www.facebook.com/OlVinnDes