Новинка в асортименті міжкімнатних дверей - ТМ "Rodos"

Раді представити Вашій увазі нову фабрику в нашому асортименті – торгову марку «Rodos». Це вітчизняний виробник фарбованих міжкімнатних дверей, покритих емаллю, які відрізняються поєднанням італійського дизайну і кращою ціною за бездоганну якість.

Ретельно вивчивши ринок виробників фарбованих дверей в Україні, ми прийшли до висновку, що торгова марка «Rodos» задовольнить навіть найвимогливіших покупців як за якістю, так і за унікальним стилем в інтер'єрі.

Як правило, фарбовані двері виробляються виключно під замовлення і чекати їх доводиться досить довго. Компанія «Rodos» виготовляє якісну продукцію за 45 календарних днів. Крім цього, найпопулярніші моделі представлені на складі, Ви зможете істотно заощадити час і придбати їх протягом 2-3-х днів. Важливою перевагою зазначеної торгової марки є вартість, яка значно нижче аналогічних товарів.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням асортименту, знаходячи цікаві якісні пропозиції за оптимальну вартість. Все це в поєднанні з професійною консультацією наших експертів зробить вашу покупку максимально комфортною.