Вхідні двері в квартиру в Одесі

Вхідні двері для квартири — відгуки користувачів

Анастасія

26 вересня 2021 р.
Нещодавно замовили ці вхідні металеві двері. Дуже гарна якість, виготовили протягом тижня і за пару годин встановили. Велике спасибі за оперативність і якість роботи.

Валентина

21 вересня 2021 р.
Придбала місяць тому ці вхідні двері Булат. Мені ця модель відразу сподобалася зовні. Шкода, що в коментарі вашого сайту не можна вставити фото. Після місяця використання особливих проблем не виявилося. Рекомендую, красиві двері

Світлана

15 вересня 2021 р.
У мене хороший відгук про вхідні двері Булат Статус. Варта всього, красива, звуків і запахів не пропускає. У Києві за співвідношенням ціна-якість ідеально. Міжкімнатні двері буду брати також у вас.

Тарас

15 вересня 2021 р.
Я купив тут важкенні сталеві двері Булат! При цьому дуже красиві! Через пів року відпишуся, яка вона в експлуатації. Поки дуже задоволений.

Тетяна

18 серпня 2021 р.
Порадилася з чоловіком, вирішили брати її. Крім того, що двері самі по собі надійна, так ще й виглядає симпатично. Зовнішній вигляд нам обом припав до смаку. Незабаром приїхав майстер, після чого залишилося набратися терпіння і почекати поки двері виготовлять, на це пішло близько місяця. І в один прекрасний вечір нам її привезли і поставили, зробили все швидко. Виглядає симпатично.

Сергій

18 серпня 2021 р.
Досить прийнятні ціни і тут я замовив вхідні металеві двері Булат Цитадель. Приїхали і встановили без проблем. Двері відмінно вписалися в інтер'єр, гарна шумоізоляція, має надійний замок, закривається щільно. Якість відмінна. Загалом, все сподобалося, рекомендую.

Микола

17 серпня 2021 р.
Довго вибирав, в результаті зупинив свій вибір на двері страж Темпо. Двері встановили протягом декількох годин, виглядає вона чудово. Плюс у неї гарна шумоізоляція. Купівлею задоволений.

Леонід

17 серпня 2021 р.
Вирішив замінити вхідні двері в квартирі. І в цьому магазині замовляв двері Булат Гарант з монтажем. Співпрацею залишився задоволений. Кваліфіковані консультанти допомогли визначитися з моделлю, замірник прибув оперативно і двері виготовили якісні. Монтаж двері якісний. В роботі нарікань немає.

Валерія

17 серпня 2021 р.
Знайшли випадково в інтернеті сайт, асортимент шикарний, але дивитися на сайті не те, тому з'їздили в салон, щоб подивитися в живу. Підібрали цю модель, звичайно не без допомоги консультанта. На наступний день приїхав замірщик і вже через три тижні двері була виготовлена. Встановили за вечір, працюють оперативно.