Паркетна дошка Barlinek Life Line Дуб Amazon Molti

Телефон кол-центру:
Дізнайтесь адресу салону у вашому місті:
вул. Новокостянтинівська, 2-А
вул. Кільцева дорога, 110, ТЦ Аракс, 1 й поверх
Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ 4Room, 2й поверх
вул. Булаховського, 4 (Агромат)
вул. Дніпровська Набережна, 15-К (ЖК Great)
Ціна м²
1 871 грн
Виклик замірника

Терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Barlinek - це польське підприємство, що веде свою історію з 1946 року. В даний час Barlinek - один з найбільших виробників підлогових покриттів, чия продукція успішно продається на п'яти континентах в 75 країнах світу. Надзвичайна популярність цієї торгової марки пояснюється не тільки оригінальністю і красою дизайну, екологічною безпекою та високими експлуатаційними характеристиками, але і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Світла підлога з ретельно відібраної деревини. Відрізняється чудовими експлуатаційними властивостями завдяки застосуванню лаку найвищої якості.

розмір планки 2200х207x14 мм

в упаковці 3.18 м2

в упаковці 7 планок

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 3WG000638

Товщина панелі, мм 14


Фаска Немає


Селекція SELECT (без сучків)


Колір Натуральний - світлий


Дизайн 3-х смуговий


Колекція LIFE LINE


Бренд Barlinek


Країна Виробник Польща, Україна


Відгук Паркетна дошка Barlinek Life Line Дуб Amazon Molti

Руcлана

29 листопада 2021 р.
Долго думали-что же купить паркет или ламинат. Муж настоял на паркете, хотя мне в принципе все равно было. В магазине посоветовали по нашему бюджету barlinek.Решили взять его. Укладывал его укладчик. Полом мы остались довольны, не только красивый получился, но и по надежности хороший - уронила кружку нечаянно, она разбилась конечно, но на паркете ни следа

Виктор

22 листопада 2021 р.
Выбрали себе этот паркет фирмы Barlinek, выглядит очень изящно, вообще понравились коллекции этого производителя, даже бюджетные выглядят достойно, но мы взяли подороже. За год совершенно не изменились доски внешне, но это мой тщательный контроль, в обуви запрещаю ходить по паркету, под ножки положили прокладки.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть
Виберіть бажану мову сайту