Паркетна дошка Barlinek Pure Vintage Дуб Biscuits Grande

6670 грн за упаковку (2.7700 м²)
Зверніть увагу. Товар продається тільки в упаковках
Ціна м²
2 408 грн
Виклик замірника

Терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Barlinek - це польське підприємство, що веде свою історію з 1946 року. В даний час Barlinek - один з найбільших виробників підлогових покриттів, чия продукція успішно продається на п'яти континентах в 75 країнах світу. Надзвичайна популярність цієї торгової марки пояснюється не тільки оригінальністю і красою дизайну, екологічною безпекою та високими експлуатаційними характеристиками, але і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Підлога під маслом з відтінками заболоні. Структура деревини підкреслена брашируванням. Дошки з чітко механічно обробленими кромками контуру лицьового шару (видаленими фасками).

розмір планки 2200х180x14 мм

в упаковці 2,77 м2

в упаковці 7 планок

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 1WG000630

Товщина панелі, мм 14


Фаска Є


Селекція VARIOUS (змішана селекція)


Колір Натуральний - світлий


Дизайн 1-но смуговий


Колекція PURE VINTAGE


Бренд Barlinek


Країна Виробник Польща, Україна


Відгук Паркетна дошка Barlinek Pure Vintage Дуб Biscuits Grande

Елена Скачек

22 лютого 2022 р.
Для меня паркет №1-барлинек. в спальне лежит уже второй год и все как новенький! Внешний вид очень красивый, да, есть сучки, но это же настоящее дерево. Правда ухаживать за ним нужно очень хорошо. Не просто мокрой тряпкой пройтись, но на то он и паркет)) Периодически натираю маслом, так вообще как первый день положили)) О ремонте или замене и речи нет.

Полина Кривошеева

14 лютого 2022 р.
Действительно, барлинек сейчас реально лучшая паркетная доска, особенно если оценивать стоимость в сочетании с качеством. И коллекций много, всегда можно выбрать то, что тебе нужно по интерьеру. Но все-таки лучше нанимать профессионалов для укладки, как мне кажется, они лучше положат.

Елена

8 лютого 2022 р.
Комната преобразилась, стала современнее и как будто светлее. Я выбрала паркет светлого цвета Дуб Biscuits Grande, на солнце очень красиво выглядит. Хотя прежде чем выбрать намучилась. У барлинек огромный выбор цветов, покрытий. Если бы не консультант в магазине я бы неделю думала наверное)) Особенно нравится что от него немножко пахнет деревом. Как будто только распилили дерево, приятный запах. Паркетом я довольна))
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть