Паркетна дошка Barlinek Pure Vintage Дуб Lager Piccolo

4357 грн за упаковку (2.0000 м²)
Зверніть увагу. Товар продається тільки в упаковках
Ціна м²
2 178 грн
Виклик замірника

Терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Barlinek - це польське підприємство, що веде свою історію з 1946 року. В даний час це один з найбільших виробників підлогових покриттів, чия продукція успішно продається на п'яти континентах в 75 країнах світу. Надзвичайна популярність цієї торгової марки пояснюється не тільки оригінальністю і красою дизайну, екологічною безпекою та високими експлуатаційними характеристиками, але і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Паркетна дошка Barlinek Pure Vintage Дуб Lager Piccolo — покриття природного світло-коричневого кольору з 1-но полосним дизайном, оброблене маслом. Поверхня дошки глянцева і блищить, тому відбиває сонячні промені і робить кімнату більш світлою. Скошений край ламелі поглиблює імітацію масиву, створюючи 3d ефект.

Виготовляється з натуральної деревини: всі матеріали повністю екологічні і безпечні для навколишнього середовища. Три шара планок гарантують максимальну стійкість до механічних деформацій.

Дошка штучно зістарена за допомогою браширування, тому підійде для таких інтер'єрів, як прованс, кантрі, мінімалізм, лофт.

розмір планки 2200х130x14 мм

в упаковці 2,00 м2

в упаковці 7 планок

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 1WG000611

Товщина панелі, мм 14


Фаска Є


Селекція VINTAGE (велика кількість сучків і тріщин)


Колір Натуральний - світлий


Дизайн 1-но смуговий


Колекція PURE VINTAGE


Бренд Barlinek


Країна Виробник Польща, Україна


Відгук Паркетна дошка Barlinek Pure Vintage Дуб Lager Piccolo

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть