Паркетна дошка Barlinek Pure Line Ясен Lemon Sorbet Grande

Ціна м²
2 402 грн
Виклик замірника

Терміни постачання запитуйте у менеджера салону або колл-центру

Barlinek - це польське підприємство, що веде свою історію з 1946 року. Сьогодні це один з найбільших виробників підлогових покриттів, чия продукція успішно продається на п'яти континентах в 75 країнах світу. Надзвичайна популярність цієї торгової марки пояснюється не тільки оригінальністю і красою дизайну, екологічною безпекою та високими експлуатаційними характеристиками, але і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Паркетна дошка Barlinek Pure Line Ясен Lemon Sorbet Grande — це покриття з 1-но смуговим дизайном з матовою поверхнею, оброблене білим непрозорим лаком. У колекції PURE LINE дизайнери зробили акцент на природній красі деревини, тому на дошці чітко видна текстура ясена, яка вигідно підкреслена брошуруванням й скошеним краєм ламелі.

Покриття повністю екологічне та натуральне, оскільки на 100% зроблено з деревини. Паркетна дошка має досить високий рівень звукопоглинання: кроки та сторонні звуки в кімнаті ніхто не почує.

Білий паркет візуально розширює простір, приміщення стає світлим та об'ємним!

розмір планки 2200х180x14 мм

в упаковці 2,77 м2

в упаковці 7 планок

Важливо

Для правильного підрахунку необхідної вам площі підлогового покриття не забудьте до площі вашого приміщення додати 5% на "підрізування" при прямому укладанні і 10% при діагональному укладанні.

Характеристики

Артикул: 1W1000489

Товщина панелі, мм 14


Фаска Є


Селекція FAMILY (невелика кількість сучків)


Колір Білий


Дизайн 1-но смуговий


Колекція PURE LINE


Бренд Barlinek


Країна Виробник Польща, Україна


Відгук Паркетна дошка Barlinek Pure Line Ясен Lemon Sorbet Grande

Сергей

22 лютого 2022 р.
Паркетная доска этой фирмы производится на заводах Польши, а у остальных так, вообще, Китай. В принципе, эту паркетную доску можно выложить и в одиночку, если придерживаться инструкции. Мы два месяца пользуемся паркетной доской Барлинек и очень довольны.

Галина

8 лютого 2022 р.
Под паркет можно сделать теплый пол, такая возможность существует, но мне совершенно непонятно - зачем? Он и так теплый, в отличии от ламината (который все же прохладный), деревянный пол - теплый. Однозначно рекомендую к покупке.
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Якiсть