Паркетна дошка Berry Alloc або Meister

Паркетна дошка за останні роки стала одним з найбільш затребуваних підлогових покриттів. Її з успіхом застосовують для обробки житла. Паркетна дошка компаній Berry Alloc і Meister на вітчизняному ринку показує свою практичність і функціональність. Саме тому багато покупців не можуть визначитися, продукцію якого бренду вибрати для свого житла. І все ж, яка паркетна дошка Berry Alloc або Meister краще? Розглянемо більш детально кожну з них.

Зміст

 1. Паркетна дошка Meister – елітне покриття для підлоги
 2. Структурні особливості паркетної дошки Meister
 3. Переваги Meister
 4. Різноманітність вибору паркетної дошки Meister
 5. Паркетна дошка Berry Alloc – якість, перевірена роками
 6. Структура дошки Беррі Аллок
 7. Плюси паркетної дошки Беррі Аллок
 8. Каталог продукції Беррі Аллок
 9. Паркетна дошка Meister або Berry Alloc: підводимо підсумки

Паркетна дошка Meister – елітне покриття для підлоги

Meister

Сучасні види паркетної дошки представлені величезною різноманітністю моделей. Серед них гідне місце займає продукція компанії Meister. Бренд, заснований в Німеччині, вже більше 80 років спеціалізується на виготовленні якісних покриттів. Паркетна дошка Мейстер вдало поєднала в собі красу і інновації.

Структурні особливості паркетної дошки Meister

При виготовленні продукції інженери застосовують унікальну технологію поділу деревини на волокна для руйнування зернистої структури дерева. Це дозволяє знизити до мінімуму ризик утворення дефектів дошки. В результаті покриття має стабільну серцевину, стійку до навантажень.

дошка Meister

Міцність багато в чому обумовлена ​​щільністю середнього шару. Він представлений HDF – деревноволокнистою плитою, до складу якої не входить деревна кора, а виключно стовбурова деревина твердих порід. До складу плити додано мінімальне число м'яких хвойних порід деревини (ялина і сосна). Завдяки такій особливості поліпшується якість склеювання між собою спресованих волокон. Якщо щільність стандартних плит для паркетної дошки варіюється в межах 840-850 кг/куб.м., то щільність HDF плити від Meister становить цілих 940 кг/куб.м.

Крім того, дошки Meister покриті спеціальним складом Aquasafe, який обумовлює вологовідштовхувальні властивості покриття, виключає можливість розбухання, не дозволяє утворюватися цвілі. Тільки після обробки захисними складами дошки піддаються пресуванню, що забезпечує необхідну товщину покриття.

Переваги Meister

Унікальна структура покриття Мейстер обумовлює набір бездоганних технічних параметрів. Основні переваги:

 1. Стійкість до зовнішніх впливів – перепадів температур, стирання, зрушень і навантажень. Це можливо за рахунок значного шару зносу – 3,6 мм.
 2. Підвищена шумоізоляція. Середній шар HDF з листяних порід дерев завдяки своїй щільності відмінно поглинає звуки, знижує ступінь повітряного шуму.
 3. Міцна і швидка установка. За рахунок сучасного замкового з'єднання Uniclic забезпечується простий монтаж і точність шва. Провівши рукою по покриттю, не можна точно сказати, де саме знаходиться стикувальний шов. Виріб має бездоганну геометрію контурів, що сприяє створенню повного відчуття цілісності підлогового покриття.
 4. Екологічність і безпека. Натуральна сировина абсолютно безпечна для здоров'я людини. Модельний ряд Meister практично не містить формальдегідів – дозування речовини строго контролюється на виробництві.
 5. Простота догляду. Для прибирання підійдуть традиційні засоби для чищення.
 6. Унікальність і різноманіття дизайнів. Покриття передає всю повноту натурального дерева. Різноманітність неповторних малюнків, відтінків і фактур по достоїнству оцінять справжні естети.

У колекціях компанії зібрані покриття різних порід деревини – дуб, бук, клен, горіх, ясен і т.д. Завдяки ідеальному підбору і передачі колірної гами вироби практично неможливо відрізнити від натурального масиву дерева. Великий каталог бренду Meister відкриває необмежені можливості перед дизайнерами інтер'єрів.

Різноманітність вибору паркетної дошки Meister

Meister

Виробник пропонує різноманітні колекції дощок – від ефектних широких до респектабельних вузьких моделей.

Компанія Meister випускає паркетну дошку з покриттям двох видів:

 • Масляне Weartec. Передає і підкреслює всі кращі властивості натуральної деревини. Поверхня виробу, покрита маслом, набуває природного блиску і теплоти. Масляне покриття не викликає алергій, не виділяє сторонніх хімічних запахів.
 • Лаковане Duratec Plus. Покриття відноситься до екологічно чистих матеріалів – акриловим лакам. Виробник спеціально оптимізував склад лаку, прибравши з нього формальдегід.

Паркетна дошка Meister представлена ​​в 5 колекціях, три з яких – трьохсмугові, а дві – односмугові. Трьохсмугові моделі включають в себе наступні колекції:

 • Elegant. Для створення колекції використана деревина світлих відтінків, що має однорідну структуру. У ній неможливо знайти сучків, затемнень, заболонь.
 • Harmonious. Колекція заснована на максимальній передачі натуральності деревини. Має збалансовані відтінки і м'які переходи кольору. На покритті присутні дрібні сучки і легкі затемнення.
 • Lively. Колекція передає настрій "живого" дерева. Природність фактури підкреслює різноманітність зрізів, наявність сучків і темних серцевин.

Односмугові моделі підкорять унікальністю варіацій, показаних в двох колекціях:

 • Atmosphere – відрізняється рівномірністю структури і колірної гами. У ній присутня невелика кількість сучків, затемнення серцевини.
 • Vibrant. Колекція об'єднала кілька сортів, різних за своєю структурою і відтінками.Такий незвичайний тандем формує індивідуальний характер паркетної дошки. Концепція колекції передбачає наявність великих сучків, виражених затемнень серцевини.

Паркетна дошка Berry Alloc – якість, перевірена роками

Підлогове покриття Berry Alloc – продукція компанії зі світовим ім'ям. Покриття випускає відомий концерн, утворений при злитті двох промислових гігантів – компаній Berry Floor і Alloc inc. Продукцію виготовляють на території європейських держав (Франція, Бельгія і Норвегія). Компанія особливу увагу приділяє якості сировини і кваліфікації співробітників. Всі етапи виготовлення максимально автоматизовані для досягнення найвищого рівня стандартизації готової продукції.

Структура дошки Беррі Аллок

Беррі Аллок

Паркетна дошка Berry Alloc виконана за традиційною технологією. Несучі шари виробу представлені міцною плитою HDF (High-Density Fiberboard). Вона характеризується щільністю 950 кг/м3, що дозволяє покриттю не реагувати на навантаження і перепади вологості. Плита стійка до кліматичних змін за вікном і мікроклімату в приміщенні. Верхній шар покриття – шліфована деревина.

Поверхня виробу покрита екологічним лаком Ultimtec, який повністю безпечний для здоров'я людини. Він надійно захищає поверхню від стирання, оберігає малюнок. Крім того, високотехнологічний лак забезпечує простоту догляду – з покриття легко видаляються забруднень і пил. Дошка не боїться сонячного світла, не вигоряє під прямими променями ультрафіолету. Тому ви можете сміливо пропускати сонячні промені в свій будинок, не переживаючи за стан покриття.

Завдяки особливостям конструкції виробникові вдалося домогтися демократичної вартості готової продукції, яка в рази менше ціни покриття з натурального масиву дерева твердої породи. При цьому вона не поступається в якості і терміні служби.

Підлогове покриття Berry Alloc відповідає стандартам європейського зразка, має маркування СЕ.

Плюси паркетної дошки Беррі Аллок

Основними плюсами є:

 • Стійкість до зношування і практичність. Вироби підходять для інтенсивної експлуатації, яку можна прирівнювати до 33 класу зносостійкості ламінату (клас призначений для використання в комерційних установах). Навіть від падіння важких предметів на поверхні не залишаться вм'ятини і деформовані ділянки.
 • Вологостійкість. До складу плити HDF і в'яжучих клеїв входять спеціальні просочення. Вони дозволяють покриттю бути не чутливим до впливу вологи. Його можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю – кухня, передпокій, балкон і т.д.
 • Екологічність. З особливою увагою компанія ставиться до проблем екологічності та безпеки. Тому в якості сировини для продукції використовуються виключно натуральні матеріали. В процесі виробництва фахівці Berry Alloc ретельно контролюють рівень речовини, тому покриття є максимально нешкідливим. За рахунок цього вироби безпечно монтувати і в дитячих кімнатах.
 • Простота монтажу. Щоб спростити процес установки покриття, інженери торгової марки застосували систему замків Best-Loc. У 1996 році компанія Alloc вперше в світі запатентувала інноваційну розробку – замкову систему типу «шип-паз». Замки Best-Loc гарантують високу щільність з'єднання швів, збільшують стійкість до впливу вологи. З'єднання здатне витримати навантаження до 850 кг/лм. Унікальна замкова система відповідає за стабільність поверхні покриття, виключає утворення щілин і деформацій. Якщо провести рукою по з'єднаним панелям, складно сказати, де саме проходить стикувальний шов.Завдяки цьому створюється ідеальна геометрія малюнка і відчуття єдності покриття.
 • Довговічність і доступність. При дотриманні рекомендацій по монтажу та експлуатації, Беррі Аллок гарантує термін служби покриття не менше 30 років. При досить демократичній ціні, продукція Berry Alloc має високу зносостійкість і надійність.
 • Різноманітність дизайнів. У каталозі компанії представлені моделі з різних порід дерева. Кожен малюнок і фактура покриття по-своєму унікальні і неповторні. Вироби компанії мають широкий діапазон розмірів моделей – від односмугової вузької планки до широкої трьохсмугової дошки.

Каталог продукції Беррі Аллок

паркетна дошка Berry Alloc

В асортименті торгової марки ви знайдете безліч колірних рішень і стилів. Найбільшою популярністю серед покупців користуються колекції:

 • COSMO. Колекція представлена ​​в двох видах деревини та в 5 унікальних колірних гамах. Паркетна дошка Космо має ретельно збалансовану структуру. Відтінки покриття ефектно виглядають як при денному, так і при електричному освітленні.
 • EMOTIONS. Колекція підкорить покупця глибиною відтінків натуральної деревини. Поверхня виробу покрита лаком Soft Touch, який робить покриття м'яким і приємним на дотик. Природність структури виробів підкреслена сумішшю зрізів і неоднорідністю відтінків.
 • NOBLE. Колекція створена для тих, хто мріє відчути під ногами підлогу, яка відрізняється природністю і комфортом. NOBLE – це 15 оригінальних кольорових гам і 3 варіанти обробки. Колекція доповнить класичний або сучасний інтер'єр благородними відтінками дуба.
 • PALACE. У колекції зібрано 8 різних кольорів, які гармонійно впишуться в будь-який дизайн інтер'єру. Відмітна особливість покриття PALACE полягає в невеликій товщині виробу – всього 11 мм. Вироби з цієї колекції додадуть приміщенню витонченість і елегантність, мають однорідний колір і структуру без затемнень в серцевині.

Паркетна дошка Meister або Berry Alloc: підводимо підсумки

Купуючи підлогове покриття, необхідно зважено і грамотно підходити до вирішення питання.

Правильний вибір паркетної дошки повинен враховувати всі особливості і гідності продукції. Розумний компроміс – це оптимальне співвідношення технічних характеристик і ціни.

Яка краще: паркетна дошка Berry Alloc або Meister?

Компанія Meister виготовляє продукцію еліт-сегмента. Тому ціна на покриття буде відповідна. Продукція Беррі Аллок відрізняється чудовою якістю, практично для будь-якого користувача. Саме тому більшість покупців роблять вибір на користь моделей Berry Alloc. Вони створені для тих, хто цінує комфорт, екологічність, естетичність і функціональність. Якісна сировина, доступність ціни і великий асортимент продукції вигідно відрізняють її від численних аналогів.