Ламінат

  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 44
  • Популярні
  • Спочатку дорожчі
  • Спочатку дешевші
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 44

Ламінат — відгуки користувачів

Поліна

4 березня 2024 р.
Це прекрасна альтернатива дорогим покриттям. Його встановлення було простим, і тепер моя кухня виглядає, як з рекламного буклету. Ціна не вразила, а якість - вражає

Тамара

4 березня 2024 р.
Справжня знахідка! Він додає кімнаті теплоти і класу, і виглядає так, ніби це насправді дерево. Його технології виробництва забезпечують довговічність, і я не можу нарадіти результату

Олеся

4 березня 2024 р.
Він ідеально підходить для кімнат з великим потоком людей, таких як вітальня. Легко чиститься, не втрачаючи свого блиску. Якісне рішення за доступну ціну

Василь

4 березня 2024 р.
Обрав його для своєї дитячої кімнати, і не можу бути більше вдячний. Він не лише виглядає як дерево, але і має антискользкі властивості, що важливо для безпеки дітей. Це ідеальний вибір для сімей

Тетяна

4 березня 2024 р.
Ламінат Парфе Флор просто чудовий. Його теплі тони та природоподібна текстура роблять кімнату затишною і зручною. Ніяких проблем з укладанням, і результат вразив усіх гостей.

Іван

4 березня 2024 р.
Це справжній герой мого дому. Його висока стійкість до зносу і вологості робить його ідеальним для коридору. Виглядає дорого і вишукано, але коштує значно менше натурального дерева

Крістіна

28 лютого 2024 р.
Ламінат дуже красиво виглядає, в мою кухню вписався ідеально. Чоловік сам укладав матеріал, проблем з замками у нього не виникло. Менеджери магазину допомогли розрахувати кількість листів, завдяки чому ми не переплачували зайвих грошей. Дуже вдячна за співпрацю.

Сергій

27 лютого 2024 р.
Купував модель Platinium Holiday. Кольором трохи розчарований, думав що буде більш насичений. Замки на місці, матеріал якісний і з доставкою не підвели, але поставити оцінку 5, не можу.

Кіра

27 лютого 2024 р.
Чудовий польський ламінат для своєї ціни. Купували півроку тому, мала сумніви щодо якості, але за час користування зовнішній вигляд не змінився. Зараз шукала матеріали для підлоги в бабусину квартиру і згадала про цей магазинчик. Може тут і замовимо.
Може бути корисно

Також може бути цікаво: міжкімнатні двері, входные двери, двері міжкімнатні без лиштви, двери уличные, вінілові панелі

Ламінат був розроблений всього 40 років тому. І з тих пір користується небувалим попитом. А чому?

Чому варто купити ламінат в Києві?

  1. Міцність і стійкість до зношування.
  2. Простота експлуатації. На відміну від покриття з натурального дерева, ламелі не потрібно фарбувати, шліфувати, покривати лаком або фарбою.
  3. Різноманітність дизайнів і відтінків.
  4. Простота монтажу. Завдяки замковій системі, укласти ламінат на підлогу можна самостійно одним клацанням.
  5. Можливість заміни окремих елементів. Ламелі, укладені плаваючим способом, можна розібрати і зібрати заново, прибрати пошкоджений елемент підлоги і замінити його новим.
  6. Легкість догляду. Ціна на ламінат обумовлена ​​доступністю матеріалів виготовлення.

Каталог ламінату

Ви можете замовити ламінат в інтернет-магазині Holz, який гармонійно впишеться в інтер'єр приміщення. Наш асортимент містить широкий вибір виробів провідних європейських і українських виробників: Aurum FlooringBerry Alloc, Classen, Ferrum FlooringGrandeco, Kronostep, Vitality, Parfe Floor, Platinium FlooringVisiograndeQuick Step, Sensa.

Як виробляють ламінат?

Покриття більш ніж на 90% складається з натуральних складових. В якості сировини для плити використовують деревину, очищену від кори і подрібнену в дрібну тріску. З тирси видаляють пісок і бруд, розм'якшують парою. Дрібна фракція, з вигляду нагадує пил, використовується для виготовлення основи для ламінату – HDF плити. Більша тріска призначена для виробництва ДСП плит.

Щоб зв'язати деревні волокна в єдину пластичну масу, використовують добавки – смоли або парафін. У процесі пресування з плити видаляється повітря і волога. В результаті шліфування і калібрування отримують ідеально рівну і однакову по товщині основу. З'єднують конструкцію воєдино під пресом в умовах температури 160 градусів.

Базова технологія виробництва ламінату в Україні залишається незмінною, різниця лише в тому, як вони це роблять — за принципом закритого (повного) або часткового виробництва.

Відмінна риса європейських брендів – виробництво повного циклу, починаючи з вирубки дерев, закінчуючи продажем готової продукції.

У частковому виробництві відсутні окремі стадії. Найчастіше HDF-плити і захисне покриття набувають у інших компаній. Заводи з частковим циклом виготовляють шари паперу, встановлюють замки, упаковують готову продукцію.

Структура ламінату

Ламінат має багатошарову структуру.

фото ламінату в розрізі

В його основі – деревоволокниста плита високої щільності, основна функція якої – тепло- і шумоізоляція. Чим товще плита ДВП, тим більше вона стійка до навантажень та ушкоджень і тим вище ціна на ламінат в Україні.

Зверху прикріплюється клейкий декоративний папір. Сучасні методи дозволяють в точності передавати малюнок і фактуру натуральних матеріалів, тому якісний ламінат на підлогу за зовнішнім виглядом нітрохи не поступається деревині цінних порід.

Деякі виробники додатково постачають покриття фаскою.

Для захисту дощок від впливу вологи і стирання зверху папір покривають надміцною плівкою з меламінової або акрилової смоли. Вона запобігає зношуванню декоративного шару, не дає воді проникати вглиб ДВП-плити. Завдяки фінішному просоченню покриття невибагливо у догляді.

Нижній шар представлений картоном, пластиком або ущільненою меламіновою плівкою. Ці матеріали об'єднує головна якість – вологостійкість. Шар додає жорсткість і стійкість, оберігає ДВП-плиту, не дає проникати вглиб волозі, цвілі і грибку. Структура нижнього шару дозволяє йому виконувати функцію амортизатора – згладжувати нерівності основи підлоги, поглинати енергію від ударів.

Критерії вибору ламінату

В Україні ламінат купити пропонують велика кількість компаній. На що варто звертати увагу при виборі?

  • Клас зносостійкості.

Клас зносостійкості визначають на виробництві експериментальним шляхом. Ламелі тестують на стійкість до механічних пошкоджень, вологи і проникаючого шуму.

Відповідно до європейської директиви EN13329 купити ламінат для підлоги в інтернет-магазині можна 4-х класів:

  1. 31 — призначений для приміщень з середньою прохідністю (дитячі кімнати, спальні), розрахований на невеликі навантаження, прослужить не менше 15 років.
  2. Ламінат 32 класу підходить для укладання в кімнатах із середнім ступенем навантажень і в офісних приміщеннях. Можна використовувати в кімнатах з підвищеною вологістю – кухня, коридор. Панелі досить міцні, витримують падіння предметів і не бояться стирання.
  3. 33 — розроблений для приміщень з високою прохідністю і розрахований на термін служби не менше 20 років. Є оптимальним вибором для комерційного використання. Їх поверхня стійка до подряпин і пошкоджень, впливу механічних факторів і хімічних сполук.
  4. 34 — представляє комерційний сегмент призначений для кімнат з великою прохідністю і навантаженням. Він стійкий до дії вологи і деформацій, тому прослужить не менше 30 років.
  • Товщина.

Це показник якості дощок, який визначається класом зносостійкості. Від товщини залежить стійкість до пошкоджень і навантажень, міцність ламелей, показники шумо- і теплоізоляції і вартість ламінату в Києві.

Товщина ламелей європейських виробників становить не нижче 7-8 мм. Спільно з системою теплої підлоги краще використовувати більш тонкі ламелі. У приміщеннях великої площі, для яких важливі показники стабільності підлоги, укладають більш товсті дошки. Їх часто монтують на спеціальні звукоізоляційні матеріали.

  • Країна виробник.

Гарантією бездоганних характеристик буде рішення купити ламінат на підлогу від перевірених виробників. Кращі країни-виробники ламінату — Німеччина, Австрія, Бельгія. Флагманами на європейському ринку вже не один рік є компанії Quick-Step, Pergo, Classen, Kronopol.

  • Тип приміщення.
  • Зовнішній вигляд.

Фантазія виробників не має кордонів, тому в асортименті ламінату представлені оригінальні панелі з фактурними візерунками та малюнками. Деякі з них мають шорстку матову поверхню, інші — блискучо-глянсову .

Купити ламінат у інтернет-магазині Holz можна не тільки світлих і темних відтінків але також і моделі, які імітують плитку або камінь.

Ціна ламінату в Україні

Виробник

Ціна

Kronopol

Від 255 грн

Classen

Від 319 грн

Kaindl

Від 354 грн

Visiogrande

Від 425 грн

Quick Step

Від 500 грн

Balterio

Від 521 грн

Berry Alloc

Від 754 грн

Щоб вам було легше визначитися, який ламінат купити в Києві, прочитайте характеристики, подивіться фото і ознайомтеся з відгуками.

Не знаєте де купити?

В одному з магазинів, розташованих за адресами:

  • вул. Новокостянтинівська, 2А;
  • Кільцева дорога, 110 (ТЦ Аракс, 1-й поверх);
  • Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6 (ТЦ 4Room, 2-й поверх);
  • вул. Булаховського, 4 (Агромат)

У салоні вас чекають консультанти, які допоможуть з вибором відповідного ламінату, грамотно розрахують кількість упаковок ламелей, необхідних для укладання. У нас є бригада монтажників, які готові не тільки зробити виміри, а й грамотно укласти ламінат на підлогу.

Залишилися питання? Приїжджайте в салон або телефонуйте за контактними номерами телефону зазначеними на сайті.