Ламінат 32 клас

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 24
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 24
Може бути корисно

Може бути корисно: скляні міжкімнатні двері, розсувні двері

З усього розмаїття підлогових покриттів ламінат вважається самим багатофункціональним. Будь-яка ламінована підлога має певний клас зносостійкості. Він присвоюється після проведення незалежного тестування, що включає в себе 18 випробувань. Їх перевіряють на стійкість до сонячних променів, ударів, вологи, високих температур, тривалих навантажень, утворення забруднень і т.д.

Універсальним рішенням для використання в житлових приміщеннях є ламінат 32 класу. Відмінні експлуатаційні характеристики і доступна вартість обумовлюють широке поширення підлогового покриття. Відгуки фахівців і покупців кажуть, що він здатний витримати значні навантаження, і при цьому виглядає естетично і витончено.

Перш, ніж купити ламінат 32 клас, слід враховувати також його товщину, розміри панелей і присутність вологостійких властивостей. Світові лідери з виробництва даного підлогового покриття – концерни з Німеччини і Бельгії. Бренди пропонують величезний вибір стилів і кольорових гам. Якщо ви віддаєте перевагу стилю модерн, то доречно вибрати контрастний колір, який буде відрізнятися від основного тону стін. Класичний інтер'єр доповнять моделі з повторенням структури і відтінку дуба.

Переваги ламінату 32 класу

Незважаючи на підвищені критерії міцності та стійкості до зношування, ламінат 32 класу коштує відносно недорого. Фінішний шар покриття захищає поверхню від ультрафіолету – він не вигоряє і не змінює свого початкового привабливого зовнішнього вигляду під впливом сонячних променів. У разі термічного впливу (палаючий сірник або тліюча сигарета), на підлозі не залишиться сліду.

Ламінована підлога 32 класу не бояться механічних пошкоджень. На поверхні не буде подряпин від жіночих підборів, кігтів тварин або слідів пересування меблів. Захисний шар витримує удари від падіння предметів. Антистатичні властивості не дають пилу накопичуватися на підлозі, що в рази спрощує догляд за покриттям.

Різновиди ламінату 32 класу

Ламіновані підлоги поділяють на 2 види – для побутового та комерційного застосування. У домашніх умовах можна укладати в будь-яких за призначенням кімнатах. Покриття має достатню міцність і прослужить не менше 15 років.

Також, він призначений для приміщень з великою прохідністю людей. Щоб продовжити термін експлуатації підлоги необхідно вибрати товщину 12 мм. Згідно з європейською нормою EN 13329 ламінат 32 класу має стійкість до стирання АС3. Ламіноване покриття зробить офіс або підприємство більш представницьким.

Технічні особливості ламінату 32 клас

Сьогодні компанії пропонують споживачам асортимент ламінованої підлоги з різною товщиною і габаритами. Ціна ламінату 32 клас буде прямо залежати від цих параметрів. Найбільш поширеною є товщина підлоги 8 мм.

Ширина ламінованої дошки коливається в діапазоні 90 - 380 мм. Найчастіше професіонали застосовують ширину 185 - 193 мм.

Інтернет - магазин Holz пропонує багатий каталог підлогових покриттів. Покупці в Києві і Україні не один рік довіряють фахівцям нашого сайту. Салон надає можливість придбати ламіновану підлогу для вашого будинку і офісу.

Виберіть бажану мову сайту