Ламінат 33 клас

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 10
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 10
Може бути корисно

Вам може бути корисно: двері вхідні, скляні двері

Ламінат 33 клас — робіть вибір на користь кращого

За європейською нормою весь ламінат ділять на 4 класи. Їх визначають за результатами проведених 18 тестів. Найбільш важливим вважається «Табер-тест». Його принцип полягає в притисканні шліфувального круга до зовнішнього шару покриття. За головний параметр приймають кількість обертів кола, яке призвело до стирання захисного покриття підлоги. За цим показником можна зрозуміти, як довго прослужить ламінат в різних умовах. Чим вище клас, тим підлога міцніше. Все про класи ламінату можна прочитати в нашій статті: https://holz.ua/ua/vybor-klassa-laminata-blog/.

Найбільш міцним і надійним вважається ламінат 33 класу.

Основні переваги ламінату 33 класу

 • Здатний витримувати високі навантаження. Тому його застосовують в комерційних приміщеннях, де відзначається велика прохідність людей. Найчастіше укладають в ресторанах, барах, офісах, конференц-залах.
 • Якщо ви вирішили купити ламінат 33 клас в Україні для домашнього використання, знайте, що його термін служби становитиме близько 20 років.
 • Зносостійкі характеристики дають можливість ламінату максимально довго зберегти естетичність.
 • Вологостійкість забезпечує зовнішній шар ламінованих виробів. Стале до вологості покриття може укладатися в кухнях, передпокоях і вітальнях. Підлога здатна витримати безпосередній контакт з водою протягом декількох годин. Нековзне покриття захищає від впливу лугів, жирів, побутових хімічних засобів. Маркування Е1 вказує на відсутність у виробі шкідливих речовин, які можуть бути токсичні для здоров'я людини.
 • Поверхня ламінату не притягає пилові частинки, що значно полегшує за ним догляд. У разі необхідності заміни зіпсованого елементу покриття, його без зусиль можна демонтувати.

Ціна ламінату 33 класу залежить від товщини ламінованої дошки. Вона може бути в діапазоні від 8 до 12 мм.

Ламінат 33 класу: різноманітність вибору

Каталог компаній представлений широким асортиментом.

Беззаперечними лідерами по виготовленню ламінованого покриття є Німеччина і Бельгія. Вироби в точності імітують колір і фактуру цінних порід дерева. На відміну від підлог з натуральної деревини, ламінат 33 класу можна придбати за вигідною вартістю.

Інтернет-магазин Holz пропонує купити ламінат 33 класу в Києві від провідних світових брендів. Дизайнери рекомендують підбирати покриття щодо інтер'єрного рішення будинку. Світлі тони дуба підійдуть класичній кімнаті. Стиль модерн вдало підкреслять темні відтінки ламінату. Якщо у вас є міжкімнатні двері, колірну гамму підлоги слід підбирати по тону дверних конструкцій.

На нашому сайті можна ознайомитися з фото, докладними описами товарів і прочитати відгуки покупців. Якщо у вас виникли питання, проконсультуйтеся з менеджерами салону Holz.