Ламінат з фаскою

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 39
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 39
Може бути корисно

Ламінат з фаскою: види

Виробники пропонують ламінат з фаскою в двох варіаціях:

 • V-образна з 3,5 мм глибиною прорізу;
 • U-подібна з прорізом до 2 мм.

Залежно від обраного виду скоса, з'єднувальні канавки між дошками можуть бути різного розміру. У будь-якому випадку, така особливість створює враження того, що на підлогу монтована натуральна масивна дошка, однак ціна запропонованого матеріалу в рази нижче. А адже вартість - це один з вирішальних чинників для покупців.

Однак такий ефект декоративний, відповідно, ви можете не боятися, що в місцях стику буде збиратися пил і бруд. Як правило, края такого покриття виробник обробляють воском, що досить практично.

Багато людей вже який рік вирішують купити ламінат з фаскою, оскільки такий виріб має свої плюси.

Переваги ламінату з фаскою

Як і будь-який інший матеріал, світлий ламінат з фаскою в Києві, має свої переваги:

 1. високі декоративні якості, які не відрізняються від натуральної підлоги;
 2. опір волозі через воскове покриття;
 3. міцність і зносостійкість;
 4. легкість в догляді;
 5. тривалий період служби на протязі якого зберігається презентабельний зовнішній вигляд;
 6. можливість самостійного монтажу.

Ціна на ламінат з фаскою доступна, проте за якістю матеріал не поступається іншим видам покриття, які виготовлені з натуральної сировини. Відповідно, поєднання ціни та якості ідеальне.

Де купити ламінат з фаскою в Києві?

У каталозі нашого інтернет - магазину зібрані товари від провідних світових виробників. У нас ви зможете придбати ламінат без фаски і з фаскою, при цьому зробити покупку на вигідних умовах.

Перш ніж зробити замовлення, важливо визначитися, якого кольору, фактури, оформлення вам потрібен матеріал. Адже в інтер'єрі кожна деталь повинна гармонійно поєднуватися з іншою. В такому випадку дизайн буде виглядати цілісно і органічно.

До того ж, важливо брати до уваги, в якій кімнаті буде укладатися покриття. У разі якщо рівень вологи буде підвищеним, краще зробити вибір у бік більш вологостійкого матеріалу. Пропонований нами ламінат відмінно підходить для вітальні, спальні, дитячої, передпокою. Він впорається з передбачуваним навантаженням, при цьому не втратить декоративну цінність.

За рахунок того, що на нашому сайті великий вибір, ви зможете підібрати товар переглянувши фото і ознайомившись з відгуками наших клієнтів.

До того ж, Holz пропонує два варіанти оформлення замовлення. Ви можете приїхати в наш магазин в Києві або здійснити покупку онлайн з доставкою по всій Україні.

Виберіть бажану мову сайту