Ламінат Німеччина

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 11
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 11
Може бути корисно

Вам може бути корисно скляні двері, двері розсувні

На даний момент на ринку України представлено безліч видів підлогового покриття від різних виробників. Однією з країн-виробників, продукція якої користується великим попитом на вітчизняному ринку, є Німеччина.

Німецький ламінат поєднує в собі високі експлуатаційні характеристики з відмінними декоративними властивостями. І це не просто так, адже під час виробництва використовуються сучасні технології, які дозволяють продукції бути максимально міцною, якісною і стильною. А дизайнерська різноманітність дозволяє навіть самому вимогливому клієнтові вибрати модель, яка буде доречно виглядати в його інтер'єрі.

Переваги ламінату з Німеччини

Під час виробництва німецький ламінат проходить всі відповідні перевірки, оскільки в Німеччині до цього ставляться дуже суворо. У підсумку, кожен покупець в Україні може бути впевнений в якості, міцності і надійності купленого підлогового покриття.

Продукція на заводах регулярно оновлюється, а тому німці пропонують нові вдосконалені моделі підлоги, які відрізняються експлуатаційними та декоративними якостями. До того ж, ламінат німецького виробництва має тривалу гарантію служби.

Слід зазначити, що переваги такого виробу характерні для всіх його виробників. До переваг можна віднести:

 • стійкість до великих навантажень;
 • висока якість, міцність, зносостійкість;
 • відсутність бракованих дощок;
 • багатоетапну перевірку кожної партії;
 • регулярні удосконалення процесу виробництва підлоги;
 • використання в створенні продукції екологічно чистої сировини.

Так, ламінат виробництва Німеччина може використовуватися в будь-якому призначенні - побутовому, комерційному.

Залежно від класу його зносостійкості (31, 32, 33, 34) потрібно вибирати сферу його використання. На це впливають такі показники, як рівень прохідності, температура в приміщенні і ін. Відповідно, якщо ви знаєте, де будете укладати такий матеріал, зможете вибрати товар, який на всі 100% підійде вашому приміщенню.

Ціна на німецький ламінат

В цілому, ламінат з Німеччини вважається чи не найкращим покриттям підлоги по всьому світу. Єдиний його конкурент - бельгійське покриття. За своїми характеристиками вони ідентичні, а ось ціна другого варіанту більш доступна. Але, погодьтеся, за відмінну якість можна і заплатити більше. Тим більше, якщо ремонт в квартирі робиться на кілька років, а то й десятиліть. В такому випадку, витрати будуть виправданими. До того ж, він точно виправдає всі вкладені в нього кошти і буде радувати ваш погляд на протязі багатьох років. У той час, як будь-яка інша підлога вже втратить свою красу і презентабельність.

Однак перед покупкою потрібно точно визначитися і добре вивчити такі характеристики матеріалу, як:

 1. товщина;
 2. щільність;
 3. клас зносостійкості.

Звичайно ж, звертайте увагу на бренд.

Декоративна сторона - другий момент. Німецькі виробники пропонують безліч видів підлоги, які відрізняються кольором, дизайном, фактурою. Тому купити відповідне покриття буде просто.

Замовити ламінат з Німеччини на сайті

Інтернет-магазин Holz пропонує ознайомитися з асортиментом ламінат Німеччини. У нас ви знайдете моделі покриття виключно від провідних виробників - Krono Original, Classen і ін. Залежно від ціни, характеристик, бренду і зовнішнього вигляду, ви зможете купити покриття, яке буде відповідати вашому уявленню. На допомогу вам розділ з відгуками, де ви зможете дізнатися чи поділитися досвідом співпраці з нами.

Можете бути впевнені, наша ціна на німецький ламінат зможе вас порадувати! А доставка з Києва в будь-яке місто - як додатковий приємний бонус.

Виберіть бажану мову сайту