Ламінат Kaindl (Каіндл)

There are no products matching the selection.

Може бути корисно

Може бути цікаво: вхідні двері, двері зі скла

Не останнє місце в дизайнерському рішенні будь-якого інтер'єру займає підлогове покриття. Лідируючі позиції з продажу в Європі і світі займає продукція концерну Кaindl. Ламінат Кайндл широко популярний в США, Канаді, країнах СНД і Африки.

Багатьох покупців приваблює екологічність твердих підлогових покриттів бренду. До складу покриття не належать токсичні формальдегіди і смоли. Головною складовою ламінованої підлоги є високоякісна деревина з Альп.

У підсумку, виробнику вдається випускати повністю натуральний товар, який на 98% складається з альпійської ялини. Компанія працює за системою замкнутого циклу. Всі необхідні матеріали виготовляються всередині концерну дочірніми підприємствами.

Каталог Kaindl представлений тисячами моделей, що відрізняються фактурою і колірною гамою. Якщо ви вирішили купити ламінат Kaindl, будьте впевнені, продукція торгової марки – еталон бездоганної якості, стилю і довговічності. При цьому виробник завжди намагається зробити вартість виробів доступною кожному покупцеві.

Особливості ламінату Кайндл

За результатами тестування незалежними європейськими лабораторіями в 2009 році ламінат Кайндл був визнаний кращим товаром. Про перевірену якість і довговічність підлогового покриття говорять численні відгуки клієнтів.

Кожен виріб компанії виготовляється з плити щільністю HDF. Показник в 950 кг на 1 квадратний метр гарантує максимальну міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Поверхню виробу покривають декоративною плівкою, стійкою до зносу. На неї наноситься шар лаку і меламіну. Вони надійно захищають покриття від вигоряння під впливом сонячних променів і високих температур. Моделі практично не притягають пил, і не вимагають спеціального догляду.

Завдяки мінімальному показнику водопоглинання, ламінат не боїться перепадів вологості. Такі характеристики дозволяють робити укладання покриття в будь-яких приміщеннях – кухня, вітальня, хол, спальня.

Для захисту ламінату при поставці, він щільно упаковується. Надійна упаковка виключає пошкодження від ударів під час транспортування. Розробники концерну строго контролюють кожен етап виробництва. Вся продукція Kaindl проходить сертифікацію і відповідає нормам світового стандарту. Ціна на ламінат Kaindl – ще одна перевага покриття перед аналогами з масиву дерева.

Ламінат Kaindl – ідеальне рішення для дому або квартири. Вишуканий вид покриттів внесе в приміщення благородство і тепло натуральної деревини. Навіть в недорогих лінійках продукції ламінат має чіткий деревний малюнок і шорсткість, як у підлоги з натурального масиву дерева. Такий ефект досягається завдяки застосуванню способу синхронного відбитка і малюнка.

Він в точності імітує не тільки теплі кольори натуральної деревини, але і структуру. В результаті – тактильні відчуття повністю збігаються з лініями деревини ламінованої підлоги. Велику популярність отримав ламінат насиченої гами дуба. Деякі лінійки ламінату Kaindl виконані в сільському стилі. Його відмінність – наявність тріщин, сучків, річних кілець дерева. Подібність ламінату до необробленої деревини створюється за допомогою спеціальної штукатурки.

Каталог ламінату Каіндл

Ознайомитися з асортиментом товарів можливо в інтернет-магазині Holz. В каталозі сайту представлені 3 основні колекції австрійської компанії. Покупці в Києві і Україні віддають перевагу лінійці Soft touch, яка багата відтінками і фактурами. Справжні естети оцінять колекцію Natural touch.

Серія Classic touch – велике розмаїття відтінків і малюнків натуральних порід дерев. Серед великого асортименту товарів кожен покупець зможе підібрати для свого житла необхідний ламінат.