Вологостійкий ламінат

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 20
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 20
Може бути корисно

При облаштуванні ванної кімнати або кухні практично кожна людина замислюється про те, за допомогою якого матеріалу йому прикрасити підлогу. І, як правило, вибір багатьох падає на вологостійкий ламінат.

Багато експертів вважають, що такий матеріал найбільш вдалий для даних цілей. У порівнянні з плиткою, таке покриття не холодне і більш приємне на дотик. До того ж, його малюнок не стирається з часом.

У порівнянні зі звичайним покриттям, ламінат вологостійкий володіє більш вдосконаленими експлуатаційними характеристиками.

Виробники пропонують підлогу з наступними перевагами:

 • вологостійкість через основи - плити ХДФ з підвищеною щільністю;
 • обробка торцевих граней спеціальним засобом, який відштовхує вологу;
 • застосування якісного клею, що з'єднує всі шари, за рахунок чого навіть при попаданні вологи вона не проникає в нижні шари;
 • красивий, декоративний зовнішній вигляд;
 • стійкість до зовнішніх чинників, різного роду пошкоджень;
 • простота в монтажі та експлуатації.

На що звернути увагу при виборі?

Зараз не так і складно купити вологостійкий ламінат, оскільки багато виробників пропонують такий товар. Однак під час його вибору важливо звертати увагу на таку характеристику, як знакове позначення. На упаковці обов'язково має бути позначення "aqua", яке вказує на вологостійкі властивості. Важливий фактор - клас покриття.

Так, ламінат вологостійкий класу 32, 33 - ідеальний матеріал для кухні. Він має достатню міцність і щільність.

Крім того, показники щільності плити або коефіцієнт розбухання - також важливі характеристики. Чим вище щільність, тим менше покриття вбирає вологу. Другий же коефіцієнт не повинен перевищувати позначку в 18%.

Гарантійний термін служби не повинен бути менше 20 років, оскільки на такий товар він тривалий.

Замкове з'єднання також повинно бути якісним, адже це запобігатиме потраплянню вологи всередину шарів підлоги. Не вибирайте слизький матеріал, оскільки це небезпечно. І, звичайно ж, ціна не може бути заниженою, адже це, як правило, свідчить про недостатню якість підлоги.

Де купити вологостійкий ламінат?

Ви вирішили придбати вологостійкий ламінат, проте не знаєте, де зробити таку покупку? Тоді інтернет-магазин Holz буде радий вам допомогти.

У своєму асортименті ми зібрали безліч моделей. Будь-яка позиція каталогу не тільки має високі експлуатаційні характеристики, які відповідають нормі, але ще і презентабельний зовнішній вигляд. Як результат, зробити покупку у нас дуже вигідно.

Вологостійкий ламінат: ціна

Вартість залежить від таких характеристик, як клас покриття, його характеристики, властивості, зовнішній вигляд, комплектація. У нас поєднання вартості та якості ідеально.

Слід зазначити, що у нас замовити будь-який товар просто - ви самі вибираєте, де будете купувати товар - в магазині в Києві або на сайті з доставкою по всій Україні.

А перед тим як зробити замовлення, ми пропонуємо ознайомитися з відгуками попередніх покупців. Ми впевнені, цей розділ буде для вас корисним.

Виберіть бажану мову сайту