Масивна дошка дуб

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Масивна дошка з дуба - це класика. Вважається одним з найпопулярніших підлогових покриттів.

Головні причини такої популярності - відмінні споживчі якості і гарний зовнішній вигляд. А для українських споживачів вирішальним фактором є ще і доступна вартість виробу.

фото массивной доски из дуба

Дубова масивна дошка: основні властивості

Як правило, масивну дошку з дуба вибирають для приміщень з високою прохідністю, де необхідна витривалість і стійкість підлоги. І це не просто так, адже вона відрізняється від інших видів підлоги такими властивостями, як:

 • високі показники твердості і щільності;
 • стійкість до впливу вологи;
 • стійкість до зовнішніх чинників, механічних пошкоджень;
 • простота обробки;
 • багатий і аристократичний колір деревини.

До того ж, такий виріб буде мати тривалий термін експлуатації, оскільки не піддається гниттю. А якщо в якості сировини використовувався морений дуб, можете спокійно укладати її у ванній або кухні. Він легко протистоїть волозі і температурним коливанням. Колір такої підлоги буде темним, красивим, майже чорним.

Як правило, в кольоровій гамі матеріалу для облаштування підлоги переважають відтінки з жовтизною. Насиченість кольору залежить від віку - чим старше дерево, тим темніше будуть ламелі. Не варто забувати і про текстуру ламелей. Масивна дошка дуб має гарну структуру, яка передається і підлоговому покриттю.

массивная доска дуб

Ціна масивної дошки з дуба

За своєю вартістю дубова масивна дошка – більш доступний вид порівняно з варіантами з екзотичних порід. Причина цього - дерево виростає в широтах України, відповідно, сировину не потрібно везти здалеку.

Такі ламелі в рази дешевше ніж паркетні, відповідно, вибір багатьох споживачів повністю обґрунтований. А за своїми властивостями така підлога перевершує більшість інших видів.

При підборі виробу віддавайте перевагу продукції брендів, які відмінно себе зарекомендували. В такому разі не тільки ціна масивної дошки з дуба буде доступною, але ще і ви будете впевнені в якості продукції.

До того ж, звертайте увагу на декоративні властивості покриття. До них відносяться колірне рішення, фактура, структура та ін. А з огляду на різноманітність моделей товару, вибір в сторону відповідного буде зробити складно.

Масивна дошка з дуба: широкий асортимент в інтернет-магазині Holz

Ми пропонуємо продукцію, яка не тільки відповідає всім існуючим ГОСТам, а й має високі декоративні показники. До того ж, у нас представлені товари виключно перевіреного виробника - Falcone.

Залежно від того, якого кольору, дизайну, розміру вам необхідна масивна дошка з дуба, ви зможете порівняти всі варіанти, а після - купити товар. На нашому сайті ціна цілком доступна, так як ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками.

У спеціальному розділі ви можете ознайомитися з відгуками попередніх покупців. Ми впевнені, така інформація буде важлива для покупки натуральної підлоги.

А якщо у вас немає можливості приїхати в наш магазин в Києві, ви можете замовити його доставку по всій Україні.

Будемо раді допомогти вам з перетворенням вашого житла!