Паркетна дошка

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 12
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 12

Паркетна дошка — відгуки користувачів

Елена

5 жовтня 2022 р.
Тёплый пол, приятно ходить босиком, интересный окрас - дуб. Водостойкий, ведро с водой не опрокидывали, но полы моем активно и все в порядке, никакого намёка на щели или вздутие полов.

Святослава

4 жовтня 2022 р.
По потребительским качествам все устраивает - ногам приятно, тепло.
В укладке прост, проблем у мастеров не возникло.

Святослав

26 вересня 2022 р.
Сейчас я понял, что выбор такого напольного покрытия было одним из лучших решений.

Сергей

2 вересня 2022 р.
Оптимальное соотношение цена-качество, когда это самое качество на уровне раскрученных дорогих брендов, но гораздо выгоднее по стоимости. Европейское качество.

Олег

31 серпня 2022 р.
Это первая достойная паркетная доска которая имеет качественный вид, и покорила наш рынок.
Однозначно рекомендую.

Артем

31 серпня 2022 р.
Скажу так - вещь реально проста в монтаже, ребенок справится, замки идеальны, даст форы любому Tarkett. Водостойкий РЕАЛЬНО, что нынче большая редкость по такой цене. В общем не заморачивайтесь - берите ноги в руки и вперед покупать

Людмила

28 серпня 2022 р.
Ходить по паркетной доске просто одно удовольствие, никакого пола с подогревом не нужно.

Елена

28 серпня 2022 р.
По износостойкости паркетная доска Барлинек очень прочная. Много раз роняли на нее различные предметы, но она как новая. Несколько раз проливала воду, никаких изменений не произошло.

Артем

30 липня 2022 р.
Уже более 10 лет на обьектах использую только барлинек. Я понимаю, что сделав ремонт, мне не будет стыдно перед клиентами за проделанную работу. Барлинек достойный производитель с давней историей. Паркетная доска очень качественная.
Може бути корисно

Також може бути цікаво: міжкімнатні двері, вхідні двері, скляні двері, приховані двері, вінілові панелі

Паркетна дошка з моменту першого виробництва завоювала довіру у споживачів. Популярність обумовлена ​​такими важливими факторами, як натуральність, довговічність і шикарний зовнішній вигляд.

Ціна паркетної дошки: що впливає?

Вартість паркетної дошки формується в залежності від:

 • типу деревини лицьового шару;
 • кількості смуг на поверхні;
 • селекції;
 • характеру фінішного покриття.

Сукупність цих характеристик впливає на ціну готового виробу, але ніяк не на якість. При виборі, в першу чергу, слід звертати увагу на виробника і вид вихідної деревини.

Вид деревини

Паркетна дошка має конструкцію з трьох шарів, міцно з'єднаних між собою.

структура паркетной доски

У якості нижнього шару використовують стандартні породи – сосна або ялина. Вони виконують функцію стабілізації, надають жорсткість, стійкість до зовнішніх пошкоджень і деформацій.

Для лицьового шару вибирають більш цінні породи дерев. Адже саме тип деревини визначають твердість і стійкість підлоги до зносу.

Якщо ви цінуєте класику, вам підійде покриття з натурального дуба. Дубовим паркетним дошкам віддають перевагу за значну міцність і стійкість до зовнішніх пошкоджень. Воно буває різних відтінків – від жовтого до бурого.

 

Крім дуба, до найбільш твердих сортів відноситься горіх. Залежно від клімату зростання, горіх має різну кольорову палітру – від бежевого до темно-коричневого тону. Ціна паркетної дошки з горіха залежить від використовуваної породи.

Ще один різновид паркетної дошки, купити яку можна в Києві, – це вироби з ясеня. Він не поступається в міцності і довговічності дубу. Ясень має незвичайний малюнок і ядро ​​асиметричною форми.

Для справжніх естетів підійде покриття з екзотичних порід (венге, зебрано, сапеллі, мербау). Їх вартість перевищує моделі з класичного дуба і американського горіха, але вона виправдана неординарним зовнішнім виглядом і кращими характеристиками твердості паркетної дошки.

Купити паркетну дошку в Києві: кількість смуг

Вартість паркетної дошки також визначається кількістю смуг верхнього шару. Щодо їх числа, вироби підрозділяють на:

 • односмугові;
 • двохсмугові;
 • трьохсмугові;
 • багатосмугові.

До дорогих видів паркетної дошки відносяться ламелі з однією смугою на зовнішньому шарі. Односмугова модель у всій повноті передає деревну структуру, на ній чітко проглядається відтінок і волокна дерева. Продукція виглядає масивніше – не можна розділити ширину або довжину планок.

Якщо для виробництва односмугових моделей використовують деревину з центральної частини стовбура дерева, то для виготовлення двох-, трьох- і багатосмугових варіантів – будь-яку частину дерева, ближче до кори або серцевини.

Дошки з двома смугами на поверхні імітують ламіновану підлогу, з трьома – штучний паркет.

Для виробництва багатосмугових ламелей використовують невеликі за площею зрізи деревини, які залишаються від виготовлення більш дорогих дощок. Тому вартість багатосмугової паркетної дошки найнижча.

Каталог паркетної дошки: селекція

Перш ніж купити паркетну дошку в Києві і іншому місті України, слід знати, що вона проходить ретельний відбір за зовнішнім виглядом – селекції.

Паркетна дошка поділяється на три види:

 • Селект - відрізняється однорідним кольором.
 • Натур - в покритті допускається перехід відтінків і фактур.
 • Рустик - імітує простий « селянський » настрій, має нерівномірний колір, незначну кількість сучків.

Зовнішнє покриття

Головна ознака благородної, дорогої дошки – рівномірний, однорідний тон. Незалежно від відмінних рис, паркетну дошку покривають лаком або маслом.

Лак має підвищену стійкість до зношування і пошкоджень. Надає поверхні сильний або помірний блиск. Лаковане покриття легко піддається очищенню і догляду.

Масляне покриття в повній мірі передає фактуру і відтінок деревини. За рахунок масла, природний малюнок дерева стає більш вираженим і чітким. Масляні склади надають оксамитове матове сяйво цінним породам дерева.

Додаткові фактори

На ціну паркетної дошки додатково впливає ряд факторів:

 • Популярність компанії-виробника.

Кожен бренд має власні технології виробництва і відрізняється індивідуальним рівнем якості. Компанії зі світовим ім'ям пропонують продукцію більш дорогого сегмента.

 • Спосіб укладання.

Ламелі з замковим з'єднанням коштують дорожче, ніж товари, призначені для укладання клейовим методом. При цьому треба враховувати, що для укладання клейовим способом потрібна покупка клею, та й самі послуги монтажників коштуватимуть дорожче. Багато виробників додатково декорують паркетне покриття фасками по краях дошки, яка надає ефект масивності.

 • Товщина верхнього шару.

У дорогих виробів товщина верхнього шару повинна бути не менше 3 мм, при цьому товщина самої ламелі як правило складає 14 мм. За рахунок цього планки оптимально переносять навантаження і пошкодження, підходять для укладання на бетонну основу, в будинках старої будівлі.

 • Дизайн.

Сучасні виробники використовують різні способи обробки. Одні з них направлені на поліпшення експлуатаційних якостей деревини, інші – на створення неповторного зовнішнього вигляду. Обрана технологія визначає естетичні характеристики ламелей, їх функціональність і ціну.

Купити паркетну дошку в інтернет - магазині в Україні

Ще думаєте « де придбати і скільки коштує хороша паркетна дошка в Києві »? Звертайтеся до професіоналів Holz. Каталог нашого сайту містить широкий асортимент підлогового покриття. У нас ви можете подивитися описи, фото та відгуки до товарів, які вас цікавлять.

Якщо виникли питання, консультанти салону прийдуть на допомогу! Вони підкажуть характеристики моделей кожного виробника, допоможуть вибрати необхідну товщину і дизайн планок щодо ваших вимог. Також салон пропонує послуги команди монтажників. Правильне укладання підлогового покриття - запорука його довгої служби.