Паркетна дошка дуб

 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 9
 • Популярні
 • Спочатку дорожчі
 • Спочатку дешевші
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 9
Може бути корисно

Натуральне підлогове покриття у покупців користується великим попитом. Паркетна дошка дуб - один з найбільш популярних видів матеріалу, оскільки він володіє високими експлуатаційними властивостями. В цілому, така порода як дуб, з давніх часів вважається мало не священною, тому що відмінно себе зарекомендувала. Відноситься дуб до сімейства букових, відповідно, місце його зростання - Північна півкуля планети.

За рахунок того, що така деревина поширена, в сучасних магазинах можна знайти безліч варіацій паркетної дошки з дуба. У каталозі інтернет-магазину Holz представлено досить моделей натурального підлогового покриття, серед яких кожен покупець зможе знайти відповідний для себе варіант.

Паркетна дошка дуб: переваги

Як вже було зазначено раніше, паркетна дошка з дуба має не одну перевагу. Так, до них можна віднести:

 • вологостійкість і довговічність, які обумовлені стійкістю сировини до зовнішніх чинників;
 • високі показники твердості і щільності;
 • простота і доступність в обробці - матеріал піддається склеюванню, поліруванню;
 • стійкість і опір гниттю, утворенню цвілі;
 • широка палітра кольорів, яка залежить від віку дерева;
 • красива текстура, аналогів якої складно відшукати.

За рахунок того, що таке дерево росте в помірних і холодних регіонах, погодні фактори і регулярні перепади температурних режимів сприяють поліпшенню властивостей деревини, що і робить дубову паркетну дошку досить витривалою.

Ціна паркетної дошки з дуба

Якщо говорити про такий показник, як ціна, то в порівнянні з ламінатом вона трохи вища, але при цьому цілком доступна. До того ж, вітчизняні виробники використовують деревину, яка виходить в Україні. Це також знижує витрати на виробництво матеріалу.

Якщо ж ви націлені на покупку імпортних ламелей, їх ціна буде дещо відрізнятися. Проте дуб - не екзотична деревина, тому ціна не може бути захмарною.

Вибір підлогового покриття повинен грунтуватися не тільки на його ціновій категорії, але і на декоративних якостях. Так, дизайн, зовнішній вигляд, колір, структура - показники, які можуть характеризувати кожну модель. Відповідно, матеріал потрібно вибирати, виходячи з вашого інтер'єру, стилістичної задумки, переважаючою гами в дизайні приміщення і смакових уподобань. Тоді в інтер'єрі дубова паркетна дошка буде виглядати цілісно і гармонійно.

Паркетна дошка дуб від Holz

На сайті інтернет-магазину Holz представлено безліч варіантів натуральної підлоги. Ми пропонуємо продукцію таких виробників, як Barlinek, Serifoglu, Kahrs, Berry Alloc, Tandem і ін. Кожна модель товару відрізняється зовнішнім виглядом, структурою, характеристиками, розмірами, способом кріплення. Так, перед тим як купити покриття, уважно ознайомтеся з його властивостями.

Слід зазначити, що на такий виріб, як паркетна дошка дуб ціна у нас формується демократично. Причина цього - поставки матеріалу безпосередньо від виробника.

До того ж, в нашому магазині представлені покриття і з інших матеріалів, наприклад, паркетна дошка ясен. Ви можете порівняти товари і зробити вибір у бік того, що найбільш відповідає потрібним характеристикам.

Інтернет-магазин Holz здійснює доставку по території всієї країни, незалежно від віддаленості вашого міста від Києва. А в столиці у нас є склад, де ви можете ближче побачити всі види підлогового покриття.

Приємних покупок і тепла у вашому домі!